Луценко про Іловайську трагедію: Ми з'ясовуємо, чи були помилки умисними

Луценко про Іловайську трагедію: Ми з'ясовуємо, чи були помилки умисними

1123
Ukrinform
Генеральний прокурор Юрій Луценко закликав народних депутатів не робити поспішних висновків і не виносити дострокові вироки керівництву Збройних Сил за часів Іловайська.

Про це він сказав сьогодні на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Оцінювати дії керівництва в умовах АТО є проблематичним, бо на той час не було нормативної бази АТО. Ряд помилок керівництва були суб'єктивними, інші об'єктивними і зараз ми з'ясовуємо, чи були помилки умисними», - сказав Луценко відповідаючи на запитання нардепів, чи буде покарано колишнього керівника сектора Д Литвина.

Генпрокурор зауважив, що буде дана оцінка керівнику сектора Д, наразі над цим працюють експерти.

У свою чергу керівник Комітету ВР з питань оборони і національної безпеки Сергій Пашинський повідомив, що всі матеріали сьогоднішньої доповіді Луценка щодо агресії Російської Федерації, і зокрема Іловайської трагедії, будуть оприлюднені на сайті комітету.

Як повідомляв Укрінформ, по цій справі існує 800 томів, в яких 350 секретних. До цих секретних матеріалів можуть мати доступ лише народні депутати, які мають відповідний дозвіл.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-