Росія у Радбезі ООН згадала про "легітимного Януковича"

Росія у Радбезі ООН згадала про "легітимного Януковича"

2867
Ukrinform
Виступ російської делегації на засіданні Ради Безпеки ООН у п'ятницю щодо сучасних загроз гібридних воєн зайвий раз продемонстрував, як працює пропаганда РФ на міжнародному рівні.

Про це заявив постійний представник України при ООН Володимир Єльченко у відповідь на ремарки російської сторони в Раді Безпеки, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Дякую російській делегації за демонстрацію того, як працює пропаганда в гібридних війнах",- зауважив голова Місії України.

Перед цим член російської делегації висловив здивування, що в ООН пов'язують термін "гібридна війна" з нинішніми діями Росії. За його словами, таке явище існувало і раніше, зауваживши про "кольорові революції" на пострадянському просторі, які начебто режисерувалися з-за кордону, а також застосування інструменту міжнародних санкцій.

Він також звинуватив США у організації Майданів у Києві та конституційного перевороту в Україні для "усунення від влади легітимно обраного президента Віктора Януковича". Крім того, представник Росії наголосив, що рішення влади в Києві розпочати АТО "призвело до загибелі тисяч громадян". Він назвав звинувачення на адресу Росії у веденні гібридної війни "безпідставними".

Як повідомляв Укрінформ, українська делегація в п'ятницю ініціювала проведення обговорень у РБ ООН за формулою Арріа "Гібридні війни як загроза міжнародного миру та безпеки", які не обмежилися участю лише членів Радбезу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-