ООН

27 березня 2020

Росія в ООН намагається використати пандемію для скасування санкцій – Кислиця

Росія запропонувала Генасамблеї ООН прийняти так звану "декларацію про солідарність" у боротьбі з коронавірусом, яка зобов'язує країни-члени відмовитися від міжнародних санкцій, якщо вони запроваджені не під егідою Ради Безпеки ООН.

Росія, як і шість років тому, порушує норми міжнародного права - МЗС

Схваленням у 2014 році резолюції «Територіальна цілісність України» Генеральна Асамблея ООН висловила протест у зв’язку із зухвалим порушенням Росією норм міжнародного права, проте Москва не лише не припинила незаконної окупації Криму, а й продовжила збройну агресію проти України на Донбасі.

26 березня 2020

Заступник Єрмака обговорив протидію коронавірусу з координатором ООН

Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква обговорив з координатором системи ООН, гуманітарним координатором в Україні Оснат Лубрані питання підтримки України в боротьбі з пандемією коронавірусу.

25 березня 2020

Україна передала генсеку ООН листа про блокування місії ОБСЄ на Донбасі

Українська сторона офіційно поінформувала генерального секретаря ООН, що російська окупаційна влада на захоплених територіях на сході України заборонила доступ спостерігачам СММ ОБСЄ під приводом карантинних заходів.

ООН запускає глобальний план проти коронавірусу із $33 мільйонами для України

Генеральний секретар ООН у середу оголосив про запуск Глобального плану гуманітарного реагування на коронавірус із загальним бюджетом $2 млрд, який передбачає виділення понад $30 млн на боротьбу з Covid-19 на сході України.

24 березня 2020

Поширення Covid-19 треба терміново винести на Радбез ООН — Кулеба

Україна, населення якої страждає від продовження збройної агресії, підтримує мирні заклики Генерального секретаря ООН в умовах стрімкого погіршення епідеміологічної ситуації з поширенням вірусу Covid-19 у світі.

Covid-19 у тюрмах на Донбасі та у Криму: активісти закликають світ відреагувати

Понад 100 громадських організацій із низки країн світу, у тому числі України, підписали заяву, у якій закликають міжнародні організації ООН, Ради Європи, Євросоюзу, ОБСЄ та їхніх країн-учасниць терміново відреагувати на поширення Covid-19 у тюрмах на окупованому Росією Криму та підконтрольному Росії Донбасі.

23 березня 2020

Генсек ООН закликає припинити збройні конфлікти в період пандемії

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш закликав ворогуючі сторони по всьому світу скласти зброю з метою консолідації навколо боротьби з поширенням Covid-19, назвавши коронавірус "спільним ворогом", який загрожує усьому людству.

Глобальний план ООН протистояння пандемії може врахувати потреби України

Україна докладає зусиль, щоби Глобальний план гуманітарного реагування для боротьби з Covid-19, який буде презентований у середу, 25 березня, врахував потреби українського населення в протистоянні поширення недуги.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-