ООН

22 вересня 2023


Президент Євроради запропонував обмежити право вето на рішення Радбезу ООН

Можливість Росії безкарно зловживати своїм правом вето, блокує роботу усієї системи ООН у прийнятті найважливіших рішень щодо світової безпеки й стабільності, тож для повернення дієздатності цієї інституції ЄС пропонує внести відповідні зміни до Хартії ООН.

21 вересня 2023


Мішель з трибуни ООН підтвердив непохитну підтримку України з боку ЄС

Президент Європейської ради Шарль Мішель під час виступу на засідання Генеральної Асамблеї ООН в Нью-Йорку підтвердив, що Європейський Союз буде непохитно підтримувати Україну у її боротьбі проти російської агресії.


У Папи Римського заявили про підтримку територіальної цілісності України

Секретар у справах стосунків Святого Престолу з державами та міжнародними організаціями архиєпископ Пол Річард Ґаллаґер заявив у середу про підтримку територіальної цілісності України та закликав міжнародну спільноту до рішучих дій для пошуку тривалого миру в Україні.


Заступник Сі Цзіньпіна заявив в ООН, що Китай і США мають врегулювати розбіжності і співпрацювати

Заступник голови КНР Хань Чжен заявив, що Китай і Сполучені Штати повинні посилити комунікацію між урядами, врегулювати розбіжності та взаємодіяти на основі принципів взаємної поваги і мирного співіснування.


Світ не допустить безкарності за депортацію українських дітей - Костін

Видані Міжнародним кримінальним судом ордери на арешт президента РФ Володимира Путіна та російської дитячої омбудсманки Марії Львової-Бєлової, свідчать про те, що світ не допустить безкарності за тяжкий злочин депортації українських дітей.


Притягнення РФ до відповідальності визначатиме майбутнє світу - Президент Естонії

Росія веде жорстоку війну на знищення України, керуючись лише своїми неоімперіалістичними прагненнями, тож від того, як саме завершиться ця війна, і чи будуть загарбники притягнуті до відповідальності за свої злочини, залежить майбутнє усього світу.


Зеленський зустрівся з Шольцом, фон дер Ляєн та Йоганнісом: про що говорили

Президент України Володимир Зеленський провів у Нью-Йорку переговори із канцлером Німеччини Олафом Шольцом, головою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн та президентом Румунії Клаусом Йоганнісом.

20 вересня 2023


Жодна країна не може бути справді нейтральною до війни в Україні - Петр Павел

Остаточна перемога України означатиме перемогу верховенства закону й поваги до інших, тоді як її поразка дозволила б узяти гору беззаконній жорстокості, тому жодна країна не може бути справді нейтральною до цього конфлікту.


Президент Естонії: Рада Безпеки ООН залишається заручником агресора

Переважна більшість членів ООН проголосували за справедливий мир для України та захист Статуту, ухваливши відповідні резолюції Генасамблеї, однак Рада Безпеки залишається заручником агресора, вважає президент Естонії Алар Каріс.


Рінкевичс: Допомога Україні перевищила 1,3% ВВП Латвії

Латвійський президент Едгарс Рінкевичс під час виступу на загальних дебатах 78-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку заявив, що Латвія вже виділила на підтримку України 1,3% свого ВВП. При цьому Україна й надалі потребує всебічної підтримки.


ООН має поєднати зусилля для досягнення справедливого та стійкого миру в Україні - президент Болгарії

Генеральна Асамблея ООН має поєднати зусилля з пошуку шляхів для відновлення справедливого та стійкого миру в Україні на основі основоположних принципів Хартії Організації.


Науседа в ООН закликав відкрити ще більше зернових «коридорів солідарності»

Росія шантажує весь світ блокадою українського зерна, поставивши у складне положення 82 країни, або 350 млн населення планети. Потрібно відкрити більшу кількість “коридорів солідарності” для експорту зерна з України.


Голова Радбезу ООН: Боротьба України – справа кожного, хто прагне жити у світі вільних і рівних націй

Прем’єр-міністр Албанії, голова Радбезу ООН Еді Рама вважає, що боротьба України проти загарбницької агресії РФ є справою кожного, хто прагне жити у світі вільних і рівних народів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-