Українці вже купили $52 мільйони через онлайн-банкінг

Українці вже купили $52 мільйони через онлайн-банкінг

Укрінформ
За перший місяць дії нового валютного регулювання населення купило через інтернет близько 52 млн дол. США.

Про це повідомляє прес-служба Національного банку на своїй сторінці у Facebook.

"Валютна лібералізація в дії. Українці продовжують активно використовувати онлайн-банкінги для купівлі іноземної валюти, адже це зручніше купівлі у касах банківських відділень. Бізнес також користується новими перевагами, зокрема, спрощеною процедурою оформлення кредитів від нерезидентів. Так за перший місяць дії нового валютного регулювання населення купило в інтернеті близько 52 млн дол. США, а українські компанії зареєстрували більше 100 нових кредитів від нерезидентів", - ідеться в повідомленні.

У Нацбанку наголошують, що, окрім цього, після скасування ліцензій на інвестиції за кордон як населення, так і бізнес досить активно інвестують у межах дозволених е-лімітів (2 млн євро для юросіб і 50 тис. євро для фізосіб).

Читайте також: НБУ знизив норму обов'язкового продажу валюти експортерами

Як повідомляв Укрінформ, Закон "Про валюту і валютні операції" уведено в дію з 7 лютого 2019 року; він має на меті створити комфортні, прозорі та безпечні умови для ведення бізнесу в Україні та відкриє двері іноземним інвесторам. Із майже 30 передбачених законом валютних послаблень одним з основних для фізичних осіб стала можливість купувати валюту онлайн - у межах 150 тис. гривень в еквіваленті на день.

Крім того, 1 березня запроваджено ще одне нововведення: норму обов'язкового продажу валютних надходжень бізнесом знижено з 50% до 30%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-