Бізнес

21 вересня 2020

19 вересня 2020


Качка - про вільну торгівлю з Туреччиною: Бізнесу цікаво продати свою продукцію не трейдеру

Після укладання угоди про вільну торгівлю з Туреччиною виникне гостра потреба у доступі до мереж дистрибуції товарів, зокрема українських товарів у Туреччині. За нових умов бізнес буде зацікавлений у продажі продукції щонайближче до кінцевого споживача.

18 вересня 2020

17 вересня 2020


У Раду внесли доопрацьований законопроєкт про віртуальні активи – що змінили

У Верховній Раді зареєстровано доопрацьований законопроєкт №3637 "Про віртуальні активи", який врегульовує поняття та правовий статус віртуального активу, а також питання прав власності та здійснення правочинів із такими активами в Україні.

16 вересня 2020


Комітет ВР проведе засідання щодо ситуації, пов’язаної із вимогами SaveФОП

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков доручив Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики найближчим часом провести засідання для розгляду питань, які турбують представників бізнесу.


Під ОП підприємці вимагають запровадити спрощену систему оподаткування та скасувати РРО

Під будівлею Офісу Президента України представники мікробізнесу вимагають ухвалення низки законопроєктів, якими в Україні буде запроваджена спрощена система оподаткування та буде скасоване обов’язкове використання програмних реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

15 вересня 2020


Зеленський запросив австрійський бізнес до "Великого будівництва"

Президент Володимир Зеленський наполягає на активізації двосторонньої торговельно-економічної співпраці між Україною та Австрією і запросив австрійські компанії долучитися до проєктів у банківській сфері, енергетиці, автодорожній та гірськолижній інфраструктурі.


Блокування накладних ПДВ підриває економіку країни - Європейська бізнес асоціація

Європейська бізнес асоціація (ЄБА) вважає, що безпідставне блокування ПДВ накладних підриває економіку країни, та закликає Кабмін, Міністерство фінансів та Державну податкову службу припинити цю практику.

13 вересня 2020


Рай для гурманів: на Закарпатті відкрили перший магазин локальних продуктів

В Нижньому селищі на Закарпатті відкрили перший магазин локальних продуктів “Селиський рокаш”. Це справжній рай для гурманів, де можна придбати дві сотні локальних продуктів — від сирів, ковбас, меду, чаїв до фріпсів та сушликів.

12 вересня 2020

11 вересня 2020

10 вересня 2020

09 вересня 2020


До бюджету цьогоріч надійшло майже на 5% ЄСВ більше

До державного бюджету за січень-серпень 2020 року надійшло 185,2 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 4,9% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. 

08 вересня 2020

07 вересня 2020


Нацбанк планує спростити ведення касових операцій у гривні

Національний банк України для спрощення ведення касових операцій у національній валюті розробив та пропонує для громадського обговорення проєкт постанови Правління Національного банку України “Про внесення змін до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні”.

06 вересня 2020

04 вересня 2020

03 вересня 2020


Українські бізнесмени в Туреччині ініціювали створення бізнес-асоціації

Представники українського бізнесу, які давно живуть та успішно працюють в Туреччині, і компанії, які прагнуть посилити свої позиції, ініціювали створення бізнес-асоціації для взаємодопомоги, захисту інтересів, консультування, юридичного допомоги тощо.


Словацький суд виправдав бізнесмена Кочнера у справі про вбивство журналіста

Спеціалізований кримінальний суд у місті Пезінок (Словаччина) виправдав бізнесмена Маріана Кочнера, якому були висунуті обвинувачення у справі про замовне вбивство журналіста Яна Куцяка та його дівчини.


Великий бізнес цьогоріч сплатив до бюджету на 14,3% податків більше

Платниками Офісу великих платників податків ДПС за січень-серпень 2020 року забезпечено збір платежів до Державного бюджету в розмірі 282,2 млрд грн, що на 35,4 млрд грн або на 14,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

02 вересня 2020

01 вересня 2020

31 серпня 2020

28 серпня 2020


Уряд не розглядає можливість повторного введення жорсткого локдауну - експерти

Кабінет Міністрів України не розглядатиме впровадження жорстких обмежувальних заходів у випадку другої хвилі поширення коронавірусу, натомість покладатиметься на адаптивний карантин та локалізацію сплесків захворювання.

27 серпня 2020

25 серпня 2020

24 серпня 2020

23 серпня 2020


Зеленський - ветеранам: Армійські навички будуть корисні й для успішного бізнесу

Україні потрібно якомога більше ветеранських бізнесів, а держава має підготувати відповідні програми бізнес-освіти та розробити механізми фінансової підтримки підприємців цієї категорії.


Волонтерський форум має допомогти ветеранам АТО відкрити власну справу - Бессараб

У межах III Міжнародного волонтерського та ветеранського форуму відбудуться консультації та обговорення стосовно того, як саме колишнім військовослужбовцям та добровольцям правильно підійти до заснування власної справи. 

21 серпня 2020


Зеленський пропонує зустріч із бізнесом для обговорення проєкту про водний транспорт

Президент Володимир Зеленський наполягає на обговоренні проєкту закону «Про внутрішній водний транспорт» із залученням представників бізнесу, які працюють у цій галузі, та профільним міністерством та проведенні такої зустріч до кінця серпня.


АРМА затвердило Порядок проведення конкурсного відбору управителів активами

Тендерний комітет Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) з питань управління активами розробив та затвердив Порядок проведення конкурсного відбору управителів активами, який визначає механізм відбору суб’єктів господарювання для управління активами, переданими агентству судовими ухвалами.

20 серпня 2020


Кулеба презентує іноземним дипломатам туристичні й бізнесові можливості Херсонщини

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба 20-21 серпня разом із групою іноземних дипломатів відвідає Херсонщину, щоб презентувати потенціал регіону у галузях туризму, бізнесу та інвестицій.

17 серпня 2020

14 серпня 2020

11 серпня 2020

10 серпня 2020

06 серпня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-