Бізнес

27 лютого 2021

26 лютого 2021

25 лютого 2021

24 лютого 2021


Уряд збільшив максимальний обсяг держдопомоги для малого бізнесу

Кабінет Міністрів схвалив внесення змін до Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам малого та середнього підприємництва (МСБ) на час карантину у зв'язку із COVID-19, чим збільшив максимальну допомогу МСБ до 400 тис. євро.

23 лютого 2021

19 лютого 2021

17 лютого 2021

14 лютого 2021


Зеленський обіцяє підтримку українському бізнесу, що працює в ОАЕ

Президент України Володимир Зеленський під час офіційного візиту до Об’єднаних Арабських Еміратів зустрівся з представниками бізнесів, що мають спільні проєкти з ОАЕ в галузях енергетики, освіти, новітніх технологій тощо.

12 лютого 2021


У Кабміні розповіли про п’ять інвестпроєктів для відновлення Донбасу

Відновлення інфраструктури територій Донецької та Луганської областей уряд бачить через призму інвестування і використання механізмів державно-приватного, механізму індустріальних парків та стимулювання приватних інвестицій.


СБУ затримала «силове крило» банди, яка тероризувала людей у чотирьох областях

Під час спецоперації у Дніпрі СБУ заблокувала діяльність «силового крила» міжрегіонального злочинного угруповання, яке залякувало і тероризувало людей у Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській та Полтавській областях.

11 лютого 2021

10 лютого 2021


Негода у Львові: Садовий закликає бізнес перейти на «дистанційку»

У Львівській мерії під час засідання міського штабу із боротьби з наслідками негоди оприлюднили прохання до установ та організацій організувати роботу дистанційно на декілька днів, поки тривають снігопади. 

09 лютого 2021

08 лютого 2021

05 лютого 2021


Бізнес рекомендує вдосконалити законодавчу базу для конкурсів щодо розподілу продукції

Комітет Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування рекомендує прийняти за основу законопроєкт №4344, яким удосконалюється процедура проведення конкурсів на укладення угод про розподіл продукції (УРП).

04 лютого 2021

02 лютого 2021

01 лютого 2021


Підприємства погіршили оцінку перспектив своєї діяльності – НБУ

Бізнес суттєво погіршив оцінки економічного стану своїх підприємств та перспектив діяльності у відповідь на підсилення карантинних заходів на тлі традиційного зниження ділової активності на початку року. 


Президент заперечив можливість продажу «Мотор Січі» іноземцям

Володимир Зеленський заявив, що не погоджується з твердженням, ніби Китай є головною геополітичною загрозою, а також запевнив, що за його президентства контрольний пакет «Мотор Січі» залишиться в Україні.

29 січня 2021


Moneyveo розвиває освітні проєкти

Освітні проєкти є одним з основних пріоритетів fintech-компанії Moneyveo у контексті корпоративної соціальної відповідальності.


У Чернігові просять в уряду права самостійно встановлювати карантинні обмеження

Депутати Чернігівської міськради на черговій сесії ухвалили звернення до Прем`єр-міністра та міністра охорони здоров`я з проханням делегувати органам місцевого самоврядування повноваження щодо встановлення карантинних обмежень.

28 січня 2021


МХП оприлюднив Кодекс бізнес-партнера

Агроіндустріальний холдинг МХП, лідер українського та європейського ринку курятини, оприлюднив Кодекс бізнес-партнера. Документ визначає засадничі принципи, на яких МХП вибудовує взаємини з компаніями-партнерами.

27 січня 2021


Кредити малому бізнесу та іпотека: Нацбанк розширив можливості

Національний банк переглянув вимоги до визначення банками розміру кредитного ризику за активними операціями. Так, із 1 березня оцінку невеликих кредитів, у тому числі іпотечних, можна буде проводити за спрощеною процедурою.

26 січня 2021


У Кабміні назвали головні перешкоди для малого і середнього бізнесу

Головними перешкодами для зростання малого та середнього бізнесу підприємці називають зарегульованість, місцеву корупцію, недостатній попит на продукцію, брак фінансових ресурсів та високе податкове навантаження.


Національна економічна стратегія передбачає підтримку малого бізнесу - Петрашко

Одним із ключових векторів програми Національної економічної стратегії до 2030 року є підтримка малого та середнього бізнесу, зокрема, розширення доступу до фінансування та спрощення регуляторного середовища.

25 січня 2021


Рада з розвитку малого підприємництва планує залучати експертів з робочих груп при ОДА

Рада з питань сприяння розвитку малого підприємництва провела перше засідання після офіційного затвердження її персонального складу та сформувала чотири робочі групи для вирішення питань підприємців з усіх сфер та регіонів.

22 січня 2021

21 січня 2021

20 січня 2021

19 січня 2021

18 січня 2021

16 січня 2021

15 січня 2021

14 січня 2021

13 січня 2021


Бізнес почнуть штрафувати за клієнтів без масок - опублікували закон

Закон, який запроваджує штрафи для підприємств і бізнесу за допуск осіб без засобів індивідуального захисту під час дії карантину, оприлюднений у парламентській газеті "Голос України" і набуде чинності 14 січня.

12 січня 2021


Імплементація законодавства Євросоюзу про хімічну продукцію: бізнес дав свої пропозиції уряду

Європейська бізнес-асоціація (ЕВА) звернулась до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля із пропозиціями стосовно імплементації в Україні європейського законодавства щодо безпечності хімічної продукції, її маркування та пакування.

11 січня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-