Бізнес

11 жовтня 2019

10 жовтня 2019

09 жовтня 2019

У Мінекономіки пояснили, що потрібно для зростання економіки

Для розвитку малого та середнього бізнесу та залучення інвестицій в економіку необхідно забезпечити ефективність антикорупційної системи, реалізацію судової реформи та ефективний захист прав власності та кредиторів.

Експерти: Україна приваблива для інвесторів у сфері аутсорсингу бізнес-процесів

Україна серед країн Центральної та Східної Європи має переваги для інвесторів, які шукають місце для створення нових центрів спільного обслуговування (ЦСО) або мають намір розгорнути діяльність з аутсорсингу бізнес-процесів.

08 жовтня 2019

ЄБРР та Євросоюз дають €70 мільйонів на підтримку бізнесу в Україні

Європейський банк реконструкції та розвитку спільно з Європейським Союзом надають 70 млн євро на розвиток малого та середнього бізнесу в Україні. Кредитні кошти надаватимуться через три комерційні банки: Райффайзен банк Аваль, ПроКредит банк та ОТП банк.

07 жовтня 2019

Ринки ЄС та інвестиції: Кулеба закликає бізнес до відкритого діалогу

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба закликає український бізнес до максимально відкритого та відвертого діалогу, аби ефективно відкривати ринки ЄС для українських товарів і залучати інвестиції з ЄС.

04 жовтня 2019

03 жовтня 2019

Рада посилила захист бізнесу від контролерів і бюрократів

Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення захисту суб'єктів господарювання від неправомірних дій або бездіяльності дозвільних органів".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-