НБУ уперше отримав престижну міжнародну нагороду Central banking awards

НБУ уперше отримав престижну міжнародну нагороду Central banking awards

Укрінформ
Нацбанк уперше в своїй історії отримав престижну міжнародну нагороду Central banking awards від топового профільного журналу Сentral banking.

Про це повідомляється на сайті видання.

«Національний банк України значно підвищив прозорість за минулий рік і попередні три роки, попри надзвичайно складні умови діяльності», - підкреслюється у публікації.

Зокрема акцентується, що НБУ не приховував масштабів викликів, які стояли перед банківською системою країни. Натомість Нацбанк надавав чітку інформацію про проблеми, які були виявлені ним у багатьох банках, що мали недостатній капітал чи застосовували шахрайські методи.

«Його (НБУ - ред.) прозорість у цих питаннях постійно покращувалася протягом останніх чотирьох років. Це значно перевищує стандарти деяких центральних банків сусідніх країн, включаючи деякі центральні банки Євросистеми», - зауважується у публікації.

Урочисте вручення нагород відбудеться 13 березня цього року у Лондоні під час гала-вечері Central Banking Awards.

Читайте також: НБУ: Нове валютне регулювання - банки мають краще знати свого клієнта

Щорічна нагорода Central banking awards складається з 26 категорій, 13 із яких відзначають успіхи та здобутки центральних банків світу, а інші 13 категорій – учасників фінансового ринку. Зокрема, обирають переможців у номінаціях: центральний банк року, голова року, довічне досягнення голови, економічні дослідження центральних банків, прозорість, управління резервами, управління готівковим обігом, управління ризиками, ініціатива року, веб-сайт, видатний внесок у розбудову інституційної спроможності центрального банку, фінансова інклюзія, розвиток інфраструктури платежів та ринкових операцій.

У 2017 році нагороду за прозорість отримав центральний банк Ірландії, у 2016-му – центральний банк Ізраїлю, а у 2015-му – національний банк Чехії, а в 2014-му - центральний банк Швеції.

Відбір шортліста кандидатів у переможці та переможців здійснювався комітетом Central Banking Awards. Він складається з редакційної команди і правління журналу Central Banking на чолі з редактором журналу Крістофером Джеффрі.

Англійське видавництво Сentral banking було засноване у 1990 році. Воно опікується виданням однойменного профільного журналу, серії книжок та тематичних брошур (whitepapers), а також щорічною нагородою Central banking awards. Видавництво також проводить освітні професійні заходи для працівників центральних банків та учасників фінансового ринку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-