Нагорода

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

18 липня 2024

16 липня 2024


Зеленський ініціював законопроєкт про позбавлення держнагород за підтримку Росії

Президент України Володимир Зеленський ініціював внесення змін до законодавства щодо позбавлення державних нагород за популяризацію або пропаганду держави-агресора чи вчинення інших протиправних дій проти України.

15 липня 2024


День державності: Зеленський нагородив військових і вручив паспорти юним українцям

Під час урочистостей з нагоди Дня української державності, що відбулися біля собору Софії Київської, Президент Володимир Зеленський вручив державні нагороди, зокрема, звання Героя України, а також паспорти юним громадянам.

12 липня 2024


Зеленський вручив Мелоні орден Свободи

Президент України Володимир Зеленський вручив голові Ради міністрів Італійської Республіки Джорджі Мелоні орден Свободи за вагомий особистий внесок у зміцнення співробітництва між Україною та Італією.

10 липня 2024


Зеленський нагородив орденами лідерів Демократичної та Республіканської партій у Сенаті

У межах візиту до США Президент України нагородив лідера Демократичної партії в Сенаті Чака Шумера та голову Республіканської партії в Сенаті Мітча Макконнелла орденами «За заслуги» І ступеня.

07 липня 2024

06 липня 2024

04 липня 2024

03 липня 2024


Президент Латвії нагородив українського активіста орденом Хрест Визнання

Президент Едгарс Рінкевичс в президентському Ризькому палаці нагородив Почесного консула Латвійської Республіки в Луганській і Донецькій області в України, активіста Олександра Павенка Хрестом Визнання III ступеня.

02 липня 2024

01 липня 2024


Українська піаністка отримала золоту медаль Global Music Awards

Українська піаністка, директорка Українського інституту у Швеції Наталія Пасічник отримала золоту медаль Global Music Awards у категорії "Класична музика" за платівку із записом інтерпретацій творів для фортепіано німецького композитора Йоганна Себастьяна Баха "Добре темперований клавір".

28 червня 2024


Зеленський нагородив кореспондентів Укрінформу Звонарьову і Мадієвського орденами «За заслуги»

Президент України Володимир Зеленський нагородив кореспондента та фотокореспондента Національного інформаційного агентства “Укрінформ” Ольгу Звонарьову та  Вячеслава Мадієвського орденами "За заслуги" ІII ступеня.

26 червня 2024


Тернопільські нацгвардійці отримали нагороди «Золотий хрест» від Сирського

Військовослужбовців тернопільського підрозділу Національної гвардії нагородили нагрудними знаками «Золотий хрест» від головнокомандувача ЗСУ. Гвардійці відзначилися у боях поблизу населених пунктів Сєверне та Авдіївка Донецької області.

25 червня 2024

23 червня 2024


Малюк вручив нагороди бійцям ЦСО «А» СБУ

Голова СБУ Василь Малюк з нагоди 30-річчя від створення ЦСО «А» СБУ вручив державні та відомчі нагороди бійцям підрозділу, які роблять щоденний внесок у майбутню перемогу і проявили особливу мужність у боротьбі з ворогом.

22 червня 2024

21 червня 2024


Членів Союзу українців у Великій Британії відзначили нагородами

Поважні члени Союзу українців у Великій Британії (СУБ) були відзначені у почесному списку з нагоди дня народження Короля Чарльза ІІІ та нагороджені орденами MBE (Member of the Most Excellent Order of the British Empire) та BEM (British Empire Medal).

19 червня 2024

18 червня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-