Україна та Молдова разом працюватимуть над проектами "чистої" енергетики

Україна та Молдова разом працюватимуть над проектами "чистої" енергетики

1203
Ukrinform
Держенергоефективності та Фонд з енергоефективності Молдови підписали Меморандум про взаєморозуміння. 

Про це повідомляє Урядовий портал.

"У рамках IX Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості" відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння у сферах енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива між Держенергоефективності та Фондом з енергоефективності Республіки Молдова", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наміри двох країн співпрацювати завірили своїми підписами голова Держенергоефективності Сергій Савчук та в.о. виконавчого директора Фонду з енергоефективності Республіки Молдова Серджіу Корін.

Читайте також: Зубко: Україна досі не використовує потенціал альтернативних джерел енергії

За словами Савчука, положення Меморандуму передбачають пошук грантів Європейського Союзу і спільне подання заявок України та Молдови для отримання можливостей фінансування енергоефективних проектів. Він наголосив, що у плідній співпраці зацікавлені максимально обидві сторони.

За час своєї діяльності, починаючи з 2012 року, Фонд успішно профінансував понад 250 проектів з енергоефективності та відновлюваної енергетики у Молдові на суму більше 28 млн доларів. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>