Енергетика

02 лютого 2023

01 лютого 2023


Енергетика та екологія: у присутності президентів України та Австрії підписали низку документів

У Києві в присутності Президента України Володимира Зеленського та Президента Республіки Австрія Александера Ван дер Беллена підписано низку документів про взаєморозуміння у сферах енергетики та захисту довкілля.


Миколаїв завдяки міжнародній допомозі отримав 13 мобільних котелень

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» отримало 13 мобільних модульних котелень на паливних пелетах завдяки міжнародній технічній допомозі Управління Організації Об'єднаних Націй з обслуговування проєктів (ЮНОПС).

31 січня 2023

30 січня 2023

29 січня 2023

27 січня 2023


Нідерланди передали Україні близько 300 тонн енергообладнання

Починаючи з грудня 2022 року, в Україну з Нідерландів надійшло 36 вантажів гуманітарної допомоги у вигляді енергетичного обладнання загальною вагою 286,7 тонн (з них протягом останніх двох тижнів - 12 вантажів загальною вагою 103,6 т).

26 січня 2023


Загарбники обстріляли об’єкти енергетичної інфраструктури - Галущенко

Унаслідок сьогоднішньої ракетної атаки є влучання в об’єкти енергетичної інфраструктури, в областях діють аварійні відключення, найскладніша ситуація в Київській, Одеській та Вінницькій областях.


Японія співпрацюватиме з Україною у побудові малих модульних реакторів

Японія планує взяти участь у проєктах з відновлення українського енергетичного сектору на основі новітніх технологій, зокрема співпрацювати у будівництві малих модульних реакторів та спільно реалізовувати водневі проєкти.

25 січня 2023


Міністри G7 обговорили додаткову підтримку енергетичного сектору України

«Група Семи» (G7), у якій зараз головує Японія, провела розширену зустріч на рівні глав МЗС з питань екстреної допомоги Україні з метою відновлення її енергетичного сектору та іншої критично важливої інфраструктури.

24 січня 2023


За порушення графіків відключень оштрафували ще два обленерго

Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ухвалила рішення накласти на  ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» та АТ «ДТЕК Одеські електромережі» штраф у розмірі 85 тис. грн. за недотримання справедливих графіків відключень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-