Енергетика

13 жовтня 2021


Єврокомісарка заперечує, що газову цінову кризу спричинив «Зелений курс»

Будь-які припущення про те, що поточна цінова криза на енергоресурси спричинена європейським Зеленим курсом, є хибними, оскільки головна причина такого явища – в енергетичній залежності ЄС від імпортованого вуглецевого пального, тож метою ЄС є позбавитися від такої залежності.


Енергокриза: у Європі можуть ввести «субсидії» та призупинити оплату платіжок

Єврокомісія представила Комунікацію (робочий документ ЄК – ред.) у зв’язку із різким підвищенням цін на енергію, та запропонувала конкретні заходи для подолання цінової кризи та пом’якшення її соціального ефекту як на національному рівні країн-членів ЄС, так і на рівні усього Євросоюзу.


Вітчизняний бізнес має представити свою позицію у питаннях декарбонізації - UBTA

Вітчизняний бізнес має представити свою спільну позицію у питаннях декарбонізації та тісно співпрацювати з владою під час майбутнього світового кліматичного саміту в Глазго (Велика Британія).

12 жовтня 2021

11 жовтня 2021

08 жовтня 2021

07 жовтня 2021


Висока ціна на газ прискорить рух Євросоюзу до «зеленого курсу» - фон дер Ляєн

Зростання цін на газ ще раз засвідчило залежність Європи від поставок вуглецевого пального, що є поштовхом до прискорення роботи над Європейським зеленим курсом для досягнення енергетичної незалежності Євросоюзу.

05 жовтня 2021

30 вересня 2021

28 вересня 2021

27 вересня 2021


В Україні створять офіс для допомоги містам у підготовці «зелених» проєктів

У Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження працюють над створенням технічного офісу, який надаватиме підтримку українським містам у підготовці та супроводженні «зелених» проєктів.

24 вересня 2021

23 вересня 2021

22 вересня 2021


В ОП розраховують на довготерміновий діалог з ЄС щодо енергетичної безпеки

На саміті Україна-ЄС у жовтні планується розпочати довготерміновий діалог на рівні керівництва Європейського Союзу, Президента України і керівництва держав-членів ЄС щодо інтересів та цілей у сфері енергетичної безпеки.

17 вересня 2021

16 вересня 2021

15 вересня 2021

14 вересня 2021


Синхронізація з ENTSO-E унеможливить монополізацію на енергоринках – Міненерго

Синхронізація Об'єднаної енергетичної системи України із об'єднанням енергетичних систем держав – членів Європейського Союзу (ENTSO-E) унеможливить функціонування нинішніх монополій на енергетичних ринках.

13 вересня 2021


Україна і МБРР уклали дві угоди на $411 мільйонів

Україна і Міжнародний банк реконструкції та розвитку уклали дві угоди на загальну суму 411 млн дол., документи стосуються розвитку вищої освіти в Україні та підвищення стійкості української енергосистеми для інтеграції в європейську енергомережу ENTSO-E.

10 вересня 2021


«Тарифна» комісія оштрафувала Полтаваобленерго на 1,7 мільйона

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, (НКРЕКП) оштрафувала АТ "Полтаваобленерго" на 1,7 млн гривень за численні порушення на ринку електричної енергії та недотримання стандартів роботи зі споживачами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-