Енергетика

30 липня 2021

26 липня 2021

24 липня 2021


Зеленський і Байден обговорять безпеку, енергетику та судову реформу – Кент

Під час майбутньої зустрічі Президента України Володимира Зеленського та Президента США у Вашингтоні будуть обговорюватися питання безпеки, в тому числі енергетичної, та питання реформ, зокрема, правосуддя.

23 липня 2021

22 липня 2021


Кулеба – про Nord Stream 2: Угода США та Німеччини - це ще не кінець історії

Досягнення угоди між США і Німеччиною щодо «Північного потоку-2» не означає, що Україна припинить введенню його в експлуатацію та не боротиметься за поширення на газопровід норм Третього енергопакету ЄС.

21 липня 2021


У Держдепі заперечують, що США закликали Україну утриматися від критики Nord Stream 2

Радник Державного департаменту США Дерек Шолле спростовує інформацію, опубліковану у виданні Politico, нібито адміністрація США закликала Україну утриматися від критики «Північного потоку-2».

20 липня 2021

19 липня 2021

18 липня 2021

14 липня 2021

13 липня 2021


Зеленський обговорив із Шефчовичем питання енергетичної безпеки

Президент України Володимир Зеленський обговорив з віцепрезидентом Європейської комісії з питань міжінституційних відносин та прогнозування Марошем Шефчовичем стратегічне партнерство з ЄС у сфері сировини та питання енергетичної безпеки.


«Критична сировина» для ЄС: Україна володіє родовищами 21 елементу з 30 - Маасікас

На території України зосереджені родовища 21-го рідкоземельного елементу, з переліку 30 речовин, що визначені Євросоюзом як «критична сировина» для виробництва пристроїв для розвитку «зеленої» енергетики, зокрема, акумуляторних батарей.

08 липня 2021


Україні необхідні незворотні реформи банківського та енергетичного сектору – МЗС Італії

Італія як учасник Групи підтримки України в рамках "Групи семи" вітає вжиті Києвом заходи із впровадження реформ, втім звертає увагу на необхідність змін у банківському, енергетичному секторах, а також на подальше просування земельної реформи.


Данія надасть Україні близько мільйона євро на модернізацію систем теплопостачання

Данія надасть Україні грант на суму близько 1 млн євро на модернізацію систем централізованого теплопостачання в рамках угоди про реалізацію українсько-данського енергетичного партнерства (UDEPP).

07 липня 2021


В Україні переглянуть тарифи на послуги 16 енергокомпаній

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), планує переглянути тарифи на послуги універсальних постачальників послуг за результатами виїздних перевірок.

05 липня 2021


Більшість європейців вважають кліматичні зміни «дуже серйозною» світовою проблемою

Дослідження, що були проведені європейською соціологічною службою Eurobarometer у березні-квітні поточного року, засвідчили ставлення громадян ЄС до кліматичних змін: дев’ять з десяти людей вважають такі проблеми серйозними, а більше двох третин опитаних – «дуже серйозними».

01 липня 2021


Світовий банк надасть Україні $212 мільйонів на встановлення гібридних енергосистем

Рада директорів Світового банку затвердила пакет фінансування у розмірі 212 млн дол. на впровадження проєкту «Україна – Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі». 

18 червня 2021


Рада заслухає доповідь Галущенка про стан паливно-енергетичного комплексу

Верховна Рада під час години запитань до уряду заслухає доповідь міністра енергетики Германа Галущенка щодо стану та перспектив розвитку паливно-енергетичного комплексу України та його впливу на тарифну політику уряду.

09 червня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-