З 26 мільйонів працездатних ЄСВ сплачують лише 12 мільйонів - Рева

З 26 мільйонів працездатних ЄСВ сплачують лише 12 мільйонів - Рева

Укрінформ
Із 26 мільйонів працездатних громадян України єдиний соціальний внесок сплачують лише 12 мільйонів осіб.

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева під час прес-сніданку в четвер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Якщо ми будемо чесні самі з собою, то ми побачимо, що сьогодні з 26 мільйонів працездатних громадян України єдиний соціальний внесок сплачують 12 мільйонів осіб. Це є вирок нашій системі, як політичній, так і соціально-економічній", - зауважив міністр соціальної політики.

Читайте також: Уряд затвердив план запровадження накопичувальної пенсійної системи

За словами Реви, особи, які не сплачують внески до Пенсійного фонду України, нехтують вимогами Конституції України.

"Складно з моральної точки зору зрозуміти людину, яка сьогодні відмовляється платити кошти на користь своїх батьків. Можна було б зрозуміти, що вона пізніше не хоче мати пенсійне забезпечення. Це її вибір. Але ж крім прав у нас ще є обов'язки. І той, хто сьогодні не платить внески до Пенсійного фонду, він тим самим нехтує вимогами статті 51 Конституції України. Там серед небагатьох обов'язків наших громадян (тому що в нас усі люблять звертати увагу на наші права, і мало звертають увагу на обов'язки), то там написано, що батьки зобов'язані піклуватися про своїх неповнолітніх дітей, а повнолітні діти зобов'язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків", - наголосив Рева.

Він зазначив, що кожен громадянин України повинен запитати себе, як він виконує цей обов'язок.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-