Художники із

Художники із "Синього жовтня" присвятили Києву нову виставку

Укрінформ
Нова виставка "У місті" неформального творчого об’єднання художників "Синій жовтень" відкривається у Києві. 

Про це повідомляють організатори експозиції.

"Це вже третій спільний проект шістьох київських художників – Олени Придувалової, Ахри Аджинджала, Олексія Аполлонова, Матвія Вайсберга, Бориса Фірцака та Олексія Белюсенка, – спеціально створений для галереї мистецько-освітнього центру – Дому "Майстер Клас". Виставка відкриється 23 лютого о 19:00", - йдеться у повідомленні.

Цього разу художники пропонують зосередитися на просторі Києва як відправної точки творчого пошуку, сфокусуватися на трансформації сприйняття міста, у якому людина намагається примиритися з буденністю – зміною ландшафту, переломленням родинних й особистісних історій, зміною часових рамок власного переосмислення пульсу міста.

"Нам не байдуже до Києва, у ньому ми живемо, працюємо, робимо виставки. Місто впливає на всіх нас не менше, ніж сонячна активність та атмосферний тиск. Щодня ми блукаємо його вулицями, дихаємо вихлопами його автомобілів, міряємо глибину його калюж своїми черевиками, радіємо ним і переймаємося його сумом. Ми назвали нашу виставку "У місті" тому, що всі ми присутні в ньому... І художники, і глядачі, і картини, і цей виставковий зал... Усі ми – Київ", - заявляють учасники групи "Синій жовтень" про проект "У місті".

Читайте також: Презентували проект-переможець у номінації "Меморіал Героїв Небесної Сотні"

На учасників відкриття чекає музичний дарунок. Попередня реєстрація на відкриття за телефоном: 044 594 10 63.

Виставка "У місті" експонуватиметься до 10 березня. Вхід - вільний.

Адреса Дому МК: вул. Б. Хмельницього, 57б.

Фото: dimmk.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-