Виставка

15 жовтня 2021


Україна подала заявку на проведення Всесвітньої виставки «Експо-2030»

Делегація України на чолі з послом України у Франції Вадимом Омельченком передала 15 жовтня генеральному секретарю Міжнародного бюро виставок Димитру Керкетзесу лист-заявку на участь у відборі країни-кандидата на проведення в Одесі Всесвітньої виставки «Експо-2030».

14 жовтня 2021


«Футуромарення»: Мистецький арсенал відкриває 15 жовтня новий проєкт

Мистецький арсенал продовжує перевідкривати культурну спадщину України ХХ століття і цієї п’ятниці, 15 жовтня, об 11:00 розпочинає виставковий проєкт «Футуромарення» про яскравий спалах авангарду – український футуризм.

13 жовтня 2021


У Києві до Дня захисників та захисниць України відкрилася виставка сучасного озброєння

На Михайлівській площі в рамках відзначення Дня захисників та захисниць України відкрилася спеціалізована виставка «Цифрове майбутнє армії», під час якої для жителів та гостей столиці розгорнуто експозицію сучасних зразків озброєння та військової техніки.

11 жовтня 2021


Митра, шати та золотарство: Музей історії відкриє виставку до 970-річчя Київської Лаври

Золота митра, коштовні шати, вишукані пам’ятки золотарства - до 970-річчя заснування Києво-Печерського монастиря Скарбниця Національного музею історії України представить виставку про меценатство і благодійність у Гетьманщині.


У новій ратуші Лейпцига відкрили виставку київських ілюстраторів

У Лейпцигу тривають Дні Києва, присвячені 60-річчю побратимства і співпраці двох міст. У рамках відзначення ювілею одного з найстаріших міських партнерств у фоє Нової ратуші Лейпцига відкрили виставку «30 плакатів з Києва».

08 жовтня 2021


У Запоріжжі відкрили виставку, на якій понад 400 хрестів та унікальна ставротека

У Запоріжжі в церкві Покрови Пресвятої Богородиці, що знаходиться на території історико-культурного комплексу “Запорозька Січ”, відкрилась виставка “Хрести України: Донеччина”. Серед експонатів - понад 400 хрестиків та артефакти, знайдені на території Донецької області.

06 жовтня 2021

05 жовтня 2021

04 жовтня 2021

02 жовтня 2021

01 жовтня 2021


В аеропорту «Бориспіль» відкрили виставку про спільні цінності України і НАТО

Центр інформації і документації НАТО та Центр стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» відкрили виставку «Україна-НАТО: спільні цінності, спільний шлях» у міжнародному аеропорту «Бориспіль».


Україна відкрила свій павільйон на виставці «Експо-2020» в Дубаї

Павільйон України відкрився на Всесвітній виставці «Експо-2020» в Дубаї, яка є найбільшою виставковою подією та об’єднує більше 190 країн світу, міжнародні організації та найбільші світові інноваційні кампанії.

29 вересня 2021

28 вересня 2021

27 вересня 2021

26 вересня 2021


У Херсоні представили виставку коміксів про художницю Поліну Райко

У Херсоні на виставці представлені комікси про художницю українського наїву Поліну Райко та комікс-журнал «Zurich - 2021», створений художницями і художниками півдня України під час воркшопу за участю ментора – художниці коміксів із Берліну Марлен Крауз.

25 вересня 2021


Євангеліє Анни Ярославни на виставці в Москві видають за російське - ЗМІ

На виставці в Москві, присвяченій російсько-французьким культурним відносинам, серед іншого, експонується Реймське Євангеліє: цю видатну пам'ятку доби України-Русі історики пов'язують з дочкою київського князя Ярослава Мудрого Анною, майбутньою королевою Франції.

24 вересня 2021

23 вересня 2021

22 вересня 2021


На виставці у Стамбулі представили бойовий дрон з українським двигуном

Ударний безпілотник Akıncı турецького виробництва, який є прикладом успішної співпраці України та Туреччини у військово-технічній галузі (на БПЛА стоять двигуни українського виробництва), представили на одній з найбільших у світі виставці - аерокосмічної техніки та технологій TEKNOFEST у Стамбулі.

20 вересня 2021


У Кракові діаспора взяла участь у відкритті виставки «Україна. Спільні погляди на взаємини»

У Краківському міжнародному центрі культури урочисто відкрили виставку «Україна. Спільні погляди на взаємини», реалізована у співпраці Національного художнього музею України (НХМУ) і Краківського міжнародного центру культури (КМЦК). 

19 вересня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-