Виставка

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

16 квітня 2024


На Рівненщині відкрили виставку, присвячену «Воскресителю українських замків»

На Рівненщині у Дубенському замку відкрили виставку «Воскреситель українських замків», що присвячена українському музейнику, багаторічному директору Львівського національного музею мистецтв, Герою України Борису Возницькому. Виставка згодом стане кімнатою-музеєм.

13 квітня 2024

12 квітня 2024


У Києві відкрилася персональна художня виставка Анжеліки Рудницької

У Музеї української діаспори в Києві відкрилася персональна художня виставка «Нескінченність любові» мисткині, співачки, волонтерки, громадської діячки Анжеліки Рудницької. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

11 квітня 2024


У Києві відкрилася виставка «Першообрази» українського художника Анатолія Криволапа

У Києві в Центрі сучасного мистецтва М17 відкрилася виставка «Першообрази» одного з найдорожчих вітчизняних митців, відомого художника Анатолія Криволапа, картини якого двічі встановлювали світові рекорди продажів сучасного українського мистецтва на міжнародному артринку.


У Києві проходить виставка творів студентів та викладачів академії імені Бойчука

У Національному музеї декоративного мистецтва України відкриється виставка творів студентів і викладачів Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука «Незламність традицій».


Єдиний з українських митців, хто пише у 93 роки: у Мукачеві відкрили виставку Володимира Микити

В Мукачеві відкрили персональну виставку академіка Володимира Микити - художник є єдиним серед українських митців, котрі пишуть та виставляються в такому поважному віці. Микиті наразі 93 роки.

08 квітня 2024

07 квітня 2024


Біля Софії відкрили виставку «Люди, команди і технології для мінної безпеки України»

У Києві на Софійській площі відкрили фотовиставку “Defining Futures: Люди, команди і технології для мінної безпеки України”, яка демонструє вплив вибухонебезпечних предметів на життя в Україні.

05 квітня 2024

04 квітня 2024


У Хмельницькому відкрили виставку іронічних колажів художниці-біженки

У Хмельницькому обласному художньому музеї відкрили виставку іронічних колажів “Енциклопедія мистецтв” Віти Бартош, які вона створила за два роки перебування в Німеччині, куди вимушено виїхала із трьома дітьми через війну.

03 квітня 2024

02 квітня 2024


У Львові відкрили благодійну мистецьку виставку робіт дітей та молоді з аутизмом

У Всесвітній день поширення інформації щодо проблем аутизму у Львівському музеї історії релігії презентували виставку «Світ очима особливих» від вихованців навчально-творчої майстерні для дітей і молоді з особливостями розвитку.

29 березня 2024


У Софії проходить виставка української мисткині «Мереживо століть»

У центрі Софії, у Триъгълна кула на Сердика, до 25 квітня триває виставка української мисткині Дар'ї Альошкіної «Мереживо століть», на якій представлено дев’ять вишуканих і масштабних витинанок, що розповідають про історію України та українського народу.

28 березня 2024


У Будапешті представили виставку української фотографки Марти Сирко «Скульптурні»

У рамках Будапештського фотофестивалю Budapest Photo Festival представили виставку української фотографки Марти Сирко «Скульптурні», яка демонструє світлини та історії відважних українських військових, які зазнали тяжких поранень у війні РФ проти України.


У Львові відкрили виставку та читали вірші Максима «Далі» Кривцова

У Львові в Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору» відкрили виставку фоторобіт полеглого поета й військового Максима Кривцова «Далі: Я поверну собі своє життя» та провели вечір пам'яті, читаючи вірші бійця.

26 березня 2024


У Яремчанському музеї створили експозицію пам’яті загиблого воїна

На Прикарпатті, у селі Ямна Яремчанської громади, Юрій Німчук створив у власному музеї, присвяченому Першій та Другій світовим війнам, експозицію пам’яті загиблого племінника Олексія Труша. Серед її експонатів – особисті речі воїна та його нагороди.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-