ОБСЄ за добу зафіксувала на Донбасі 162 порушення «тиші»

ОБСЄ за добу зафіксувала на Донбасі 162 порушення «тиші»

Звіт
Укрінформ
СММ ОБСЄ зафіксувала за попередню добу 46 порушень режиму припинення вогню у Донецькій області та 116 - на Луганщині.

Про це повідомляється у щоденному звіті №305/2020, опублікованому Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні 23 грудня, передає Укрінформ.

"У Донецькій області СММ зафіксувала 46 порушень режиму припинення вогню, зокрема 17 вибухів невизначеного походження, із яких більшість сталися у районах на північ від н. п. Широкине (підконтрольний урядові, 100 км на південь від Донецька), а також поблизу Донецької фільтрувальної станції (ДФС; 15 км на північ від Донецька)", - йдеться у звіті.

Зазначається, що за попередній звітний період було зафіксовано 97 порушень режиму припинення вогню, з яких більшість сталися в районах на північ від Широкиного.

Читайте також: ОБСЄ зафіксувала на вихідних майже 100 порушень режиму «тиші»

"У Луганській області Місія зафіксувала 116 порушень режиму припинення вогню (зокрема 17 вибухів: 16 невизначеного походження й 1 розрив), із яких більшість сталися в районах на північ від ділянки розведення в районі н. п. Золоте (підконтрольний урядові, 60 км на захід від Луганська) і на південь від н. п. Попасна (підконтрольний урядові, 69 км на захід від Луганська), у тому числі 18 черг із гармати бойової машини піхоти", - повідомили в СММ.

Водночас уточнюється, що за попередній звітний період на Луганщині не зафіксовано жодного порушення режиму припинення вогню.

Читайте також: На Донбасі окупанти шість разів порушили «тишу», поранені двоє бійців ЗСУ

Загалом після засідання Тристоронньої контактної групи 22 липня, на якому була досягнута домовленість про додаткові заходи з посилення режиму припинення вогню, починаючи з 00:01 27 липня, СММ зафіксувала щонайменше 4444 порушення режиму припинення вогню (зокрема 1981 вибух, 395 невизначених боєприпасів, що пролетіли, 57 спалахів дульного полум'я та 42 освітлювальні ракети, а також 1969 черг і пострілів).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-