У Вінниці почалися збори військовозобов’язаних оперативного резерву другої черги

У Вінниці почалися збори військовозобов’язаних оперативного резерву другої черги

Укрінформ
У Вінниці у п’ятницю розпочалися збори військовозобов’язаних оперативного резерву другої черги.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив військовий комісар Вінницького обласного військкомату Олег Вінницький.

«Резервісти будуть виконувати завдання з територіальної оборони на території області. Це все, що стосується оборони і охорони державного кордону (посилення), несення служби на блокпостах, охорона державних і військових об’єктів, також передбачається забезпечення дотримання правового режиму воєнного стану. Але позаяк його заходи виконуються умовно, то це будуть навчальні заходи», - повідомив Вінницький.

За його словами, резервісти відновлюватимуть свої військові навички, зокрема, візьмуть участь у навчаннях з військової і тактичної підготовки, а також з військово-медичної та контрдиверсійної. Вони займатимуться на базі військових частин розташованих у Вінниці та прилеглих населених пунктів.

Читайте також: У разі агресії РФ резервісти прибудуть до війська за лічені години - Полторак

Загалом у зборах, які триватимуть до 11 грудня, візьмуть участь 350 резервістів. Військовий комісар зазначив, що проблем із комплектацією оперативного резерву другої черги на Вінниччині не було.

«З’явилися всі з тих, кого викликали, навіть надлишок був. З комплектуванням узагалі ніяких проблем немає. Люди вмотивовані, в людей горять очі, - вони знають для чого прийшли і що їм робити», - зазначив воєнком.

Він повідомив, що усі резервісти забезпечені належними умовами проживання на базі одного з профтехучилищ міста, повноцінним триразовим харчуванням і військової формою відповідно до сезону, а також зброєю і всіма засобами, необхідними для проведення зборів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-