Воєнний стан

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

12 липня 2024


За роботу під інтенсивними обстрілами працівники зможуть отримувати надбавку

Працівники, які працюють з державними електронними інформаційними ресурсами під час інтенсивних обстрілів на територіях активних бойових дій, матимуть право отримувати додаткову надбавку.

06 липня 2024


Від продажу ОВДП за пів року до держбюджету залучили понад ₴251 мільйон

За січень - червень 2024 року уряд залучив від розміщення державних облігацій внутрішньої позики (ОВДП) на аукціонах понад 251 млн грн в еквіваленті; загалом упродовж воєнного стану залучено понад 1069 млрд грн в еквіваленті.

18 червня 2024

17 червня 2024

14 червня 2024


Конституційний суд перевірить положення закону про відпустки в умовах воєнного стану

До Конституційного суду надійшло подання від Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Дмитра Лубінця стосовно конституційності окремих положень закону „Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану“.

06 червня 2024

03 червня 2024

22 травня 2024


Рада запровадила мораторій на банкрутство державних об'єктів критичної інфраструктури

Верховна Рада України ухвалила закон щодо врегулювання спорів, предметом яких є право власності держави на об’єкти критичної інфраструктури, що перебувають у державній власності.

21 травня 2024

20 травня 2024

14 травня 2024

13 травня 2024

10 травня 2024


Верховний суд визначив, коли ухилення від призову через релігійні переконання не карається законом

Касаційний кримінальний суд у складі Верховного суду визначив, коли релігійні переконання громадянина виключають кримінальну відповідальність за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації.


Малюська вважає, що немає сенсу звертатися до Конституційного Суду щодо легітимності Президента

Президент України Володимир Зеленський не втратить свою легітимність після закінчення його п’ятирічного строку повноважень 21 травня, його повноваження триватимуть до обрання наступного глави держави.

09 травня 2024

08 травня 2024


Битва за Україну. День вісімсот п’ятий

Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Посли ЄС схвалили надсилання доходів від активів РФ на потреби України

07 травня 2024


Комітет ВР схвалив законопроєкти про продовження воєнного стану та мобілізації

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки схвалив на своєму засіданні проєкти законів про продовження строку дії воєнного стану та загальної мобілізації на 90 днів.

06 травня 2024


Битва за Україну. День вісімсот третій

Розвідка у Криму дроном Magura V5 знищила російський швидкісний катер. Зеленський вніс до Ради законопроєкти про продовження воєнного стану та мобілізації

03 травня 2024

29 квітня 2024


ЄС розуміє причини ускладнень із дотриманням універсальних прав в Україні - Стано

ЄС розуміє складні умови, в яких перебуває Україна з точки зору дотримання універсальних прав та свобод людини, та не вважає, що Україна може зловмисно порушувати цінності і принципи, які є важливими для дотримання власних міжнародних зобов’язань та для відносин між країною і Євросоюзом.


Україна тимчасово відступає від Конвенції з прав людини - Рада Європи

Постійне представництво України при Раді Європи передало генеральному секретарю РЄ оновлену інформацію щодо відступу від зобов'язань, узятих відповідно до Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, у зв'язку з воєнним станом.

23 квітня 2024


Рада планує дозволити голові громади в окремих випадках призначати старосту

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт про внесення змін до Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо вдосконалення правового регулювання інституту старост та його діяльності в умовах воєнного стану.

03 квітня 2024

02 квітня 2024


Студентам до 22 років дозволили виїжджати за кордон у межах освітньої академічної мобільності

Кабінет Міністрів дозволив студентам-чоловікам від 18 до 22 років виїжджати за кордон на навчання до іноземних навчальних закладів на один семестр у рамках освітньої академічної мобільності.

29 березня 2024

27 березня 2024

21 березня 2024


Запорізька облрада передала ОВА кадрові, земельні й майнові питання - Федоров

Верховна Рада 21 березня підтримала рішення про передачу повноважень Запорізької обласної ради Запорізькій обласній військовій адміністрації на період воєнного стану. Йдеться про майнові, земельні та кадрові рішення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-