Брати Ахтемови

22 червня 2023

20 квітня 2023


Загарбники хочуть депортувати в росію Джелялова та братів Ахтемових - правозахисники

Правозахисні організації вимагають утриматись від депортації до росії незаконно засуджених у тимчасово окупованому Криму першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова та братів Ахтемових і негайно їх звільнити.

21 вересня 2022


Незаконні вироки Джелялову і братам Ахтемовим: дані на кримського «суддю» передадуть РНБО

Інформацію про кримського "суддю" Віктора Зінькова, який виніс неправомірний вирок Наріману Джелялу (Джелялову) і братам Асану і Азізу Ахтемовим, передадуть до Ради національної безпеки і оборони України.


МЗС рішуче засуджує «вирок» Джелялову і братам Ахтемовим

Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує ганебний «вирок» першому заступнику Голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріману Джелялову і братам Асану та Азізу Ахтемовим, винесений сьогодні в тимчасово окупованому Криму.


Вироки рф Джелялову і братам Ахметовим є помстою за спротив окупації Криму – Лубінець

Вироки так званого суду рф у тимчасово окупованому Криму заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріману Джелялову та братам Азізу та Асану Ахтемових є помстою росії за спротив окупації корінного кримськотатарського народу з 2014 року.

29 серпня 2022

25 серпня 2022

18 червня 2022

14 червня 2022

18 лютого 2022


У Криму «суд» відхилив відводи та клопотання захисту Джелялова та братів Ахтемових

В окупованому Криму «суд» у "справі" стосовно Джелялова і братів Ахтемових відхилив подані захистом клопотання та відводи «судді» і «прокурора». У засіданні оголошено перерву до 21 лютого.

17 лютого 2022


Дружини Джелялова та братів Ахтемових закликали звільнити активістів

Напередодні початку попереднього слухання у «справі» щодо Нарімана Джелялова, Асана Ахтемова та Азіза Ахтемова дружини політв'язнів звернулися до громадськості з проханням стежити за судовим процесом та надавати розголосу наявним порушенням.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-