Асоціація Україна-ЄС

20 липня 2021

08 липня 2021


Україна має найбільш амбітну Угоду про асоціацію з ЄС – прем’єр Литви

Прем’єр-міністр Литви Інгріда Шимоніте вважає, що виконання Україною амбітної Угоди про асоціацію з ЄС забезпечує тісніші зв’язки з Європою та відкриває шлях до її членства в Євросоюзі, яке «не за горами».

06 липня 2021

05 липня 2021


Ефективність політичної асоціації між Україною і ЄС сягає 90% - Джапарова

Україна проводить послідовну політику з імплементації політичної асоціації й економічної інтеграції, що передбачені двосторонньою Угодою про асоціацію з ЄС, і в цих зусиллях ефективність роботи всього уряду України і, зокрема, Міністерства закордонних справ, сягає 90 відсотків.

19 травня 2021


На Банковій пояснили, як цифровізація пов’язана з угодою про асоціацію з ЄС

Заступник керівника офісу Президента Ігор Жовква вважає за необхідне переглянути Угоду про асоціацію України з Європейським Союзом в частині інтеграції до цифрового ринку ЄС та враховувати досягнення України у цій сфері.

15 травня 2021

08 травня 2021


Україна отримує дедалі більшу підтримку від держав ЄС в євроінтеграційному курсі - ОП

Декларація про європейську перспективу України, підписана Президентами України і Латвії Володимиром Зеленським та Егілсом Левітсом, закріплює домовленості про те, що Латвія підтримає заявку України на членство у Європейському Союзі.

28 квітня 2021

27 квітня 2021

02 квітня 2021

23 березня 2021

21 березня 2021

18 лютого 2021


Оновлення Угоди Україна-ЄС обговорили на нараді у Зеленського

Президент Володимир Зеленський провів нараду щодо стратегії європейської та євроатлантичної інтеграції, напрямків зовнішньої політики, а також формування і просування позитивного іміджу України у світі як вагомої частини зовнішньої політики держави.

11 лютого 2021


Європарламент позитивно оцінив успіхи України в імплементації Угоди про асоціацію - Шмигаль

Ухвалення Європейським парламентом доповіді щодо імплементації Україною Угоди про асоціацію з ЄС є позитивною оцінкою успіхів України та свідчить про незмінну підтримку від європейських партнерів.


МЗС України вітає доповідь Європарламенту щодо Угоди про асоціацію

Міністерство закордонних справ України вітає ухвалену сьогодні переконливою більшістю Європейського Парламенту доповідь щодо імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.


Європарламент ухвалив доповідь щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Європейський парламент у четвер, 11 лютого, в цілому та більшістю голосів ухвалив доповідь щодо імплементації Україною Угоди про асоціацію з ЄС, проєкт якої підготував євродепутат від політичної групи Європейської народної партії Міхаель Галер.

10 лютого 2021


Дієвість реформ в Україні прямо залежить від боротьби з корупцією – проєкт доповіді ЄП

Євросоюз вітає суттєві успіхи України у впровадженні реформ у межах імплементації Угоди про асоціацію між Україною і ЄС, наголошуючи, що їх стійкість і послідовність прямо залежить від ефективної боротьби з корупцією та дотримання принципів верховенства права.

09 лютого 2021

07 лютого 2021

03 лютого 2021


В ОП вважають, що на засіданні Ради асоціації варто зафіксувати відсутність загроз безвізу

Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква вважає, що за результатами майбутнього засідання Ради асоціації Україна-Європейський Союз має бути зафіксована відсутність загроз безвізовому режиму.


Маасікас: На Раді асоціації введуть двоетапну процедуру перегляду Угоди Україна-ЄС

Україна та Європейський Союз на засіданні Ради асоціації наступного тижня запровадять двоетапну процедуру перегляду Угоди про асоціацію, коли кожна сторона проведе власну оцінку перед спільним обговоренням.

02 лютого 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-