Якісне життя - Останні новини

04 грудня 2021

03 грудня 2021

02 грудня 2021


У львівському храмі проводять благодійну акцію для дітей військовослужбовців

У гарнізонному храмі у Львові капелани та волонтери проводять акцію «Різдвяний кошик». До неї може долучитися кожен охочий, взявши одну з кольорових цеглинок-папірців, які прикріплені у спеціальній локації при храмі.

01 грудня 2021


Чернігівський музей Михайла Коцюбинського прикрасять оригінальними іграшками

До новорічно-різдвяних свят Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник Михайла Коцюбинського прикрасять в’язаними гачком кульками, дзвіночками, сердечками, ангелами та сніжинками.

30 листопада 2021

29 листопада 2021


У вінницькій школі облаштували сучасний кабінет біології

У вінницькій школі №8 облаштували кабінет біології новітнім обладнанням, яке дозволить застосовувати інноваційні технології навчання при вивченні предмету, організовувати практичну та дослідницьку діяльність учнів.

26 листопада 2021


Бабусі львівського геріатричного пансіонату в’яжуть речі на благодійність

У львівському геріатричному пансіонаті волонтери організували соціальне підприємство «VBRANI». П’ятеро бабусь в’яжуть теплі речі на благодійні потреби та продаж, щоб забезпечити собі цікаве дозвілля та додатковий дохід.


В Україні сформують національний рейтинг «Екошкола року 2021»

Учнів та освітян запрошують долучитися до конкурсу, за результатами якого визначать кращі школи  країни, які протягом року успішно реалізували екологічні ініціативи у своєму навчальному закладі та громаді.

25 листопада 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}