
Засновник аерокосмічної компанії створить у Запоріжжі інноваційний хаб
Засновник аерокосмічної компанії, міжнародний підприємець у сфері космічних технологій і IT, громадський діяч Макс Поляков створить у Запоріжжі інноваційний хаб для дітей.
04 березня 2021
Засновник аерокосмічної компанії, міжнародний підприємець у сфері космічних технологій і IT, громадський діяч Макс Поляков створить у Запоріжжі інноваційний хаб для дітей.
Центр трудової реабілітації інвалідів «Друкарський дім», що у Краматорську, виготовлятиме паперовий посуд, зокрема одноразові стакани.
Компанія “Централ Плейнс Груп Україна”, заснована аграріями Великої Британії та Фінляндії, планує збудувати на Львівщині завод із безвідходної переробки картоплі, зокрема в крохмаль. Будівництво заводу коштуватиме близько 7 млн доларів.
03 березня 2021
Миколаївське підприємство «Натуральні есенції» налагодило випуск гідролатів та ефірних олій з натуральних рослин власного виробництва. Їх використовують для лікування та профілактики захворювань, а також у косметології, кулінарії та харчовій промисловості.
Понад тисяча територіальних громад приєдналися до Програмного комплексу "Інтегрована інформаційна система "Соціальна громада".
У Вінниці упродовж минулого року безкоштовно та на умовах співфінансування з мешканцями відремонтували 78 будинків ОСББ на понад 41 млн грн.
Дочірнє підприємство «Зернятко», що на Чернігівщині, має намір розширити бобовий сегмент - спробувати нові для підприємства культури, які адаптовані до посушливих умов.
02 березня 2021
У Мукачеві комунальне підприємство вироблятиме гумове покриття для дитячих майданчиків з перероблених вживаних шин.
Стартап з виробництва електровелосипедів Delfast зібрав на краудфандинговій платформі Fundable $ 3,4 мільйона від інвесторів з усієї України.
Науковці Придністровської дослідної станції садівництва, що на Буковині, вивели чотири сорти скороплідного волоського горіха, які назвали Легінь, Гетьман, Красень і Скарб.
У Міністерстві культури та інформаційної політики поділилися рецептом приготування пампушок кухара Євгена Клопотенка.
01 березня 2021
У теплиці Поліського національного університету в Житомирі вирощують 8 сортів голландських тюльпанів, які зараз постачають в різні області України.
Івано-Франківська ферма LilGreen Farm пропонує розпочати весну з вітамінів у мікрозелені. Щоденний раціон – 50 грамів.
У Павлограді на Дніпропетровщині незабаром має відкритися завод з глибокої переробки кукурудзи.
26 лютого 2021
У Вінницькому аграрному університеті підписали договір про співпрацю з «Вінницькою птахофабрикою», яка входить до агрохолдингу МХП.
В одній із кав'ярень Дніпра розпочалася акція з обміну пластикових пляшок на безкоштовну каву. За словами організаторів, вторговані кошти після утилізації пластику, направлять до благодійного фонду, який опікується тваринами в притулках.
25 лютого 2021
Чернівецький бренд ексклюзивних дитячих суконь «ELSA FAIRY DRESSES» презентує свою нову колекцію у межах Міланського тижня моди. Презентація суконь відбудеться в онлайн режимі.
У закладах соціальної інфраструктури, які отримають фінансування за інтернет-субвенцією, до кінця 2022-го року буде доступний інтернет без абонплат швидкістю 100 Мбіт/с.
Фахівці ДП «Автоскладальний завод № 1» розробили бактерицидні опромінювачі двох типів для очищення та знезараження поверхонь і повітря у салонах громадського транспорту. Першим тролейбусом, у якому їх встановили, став «Богдан Т70117» для Луцька.
Коронавірус спричинив ажіотаж та неабиякий попит на мило й антисептичні засоби. З початком пандемії Львівська майстерня мила почала виготовляти органічне мило ручної роботи з антисептиком і лавровим листом, яке руйнує оболонку бактерій і вірусів.
У Черкаській області з’явились три нові сонячні електростанції загальною потужністю 32,24 МВт, які збудовані в містах Кам’янка та Черкаси.
Новий спільний інноваційний проєкт пивоварні «Волинський Бровар» і кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Національного університету харчових технологій реалізують на Рівненщині.
24 лютого 2021
Благодійний фонд «МХП – Громаді» виділить кошти на 100 грантів під соціальні проєкти місцевих громад. Гранти на суму 5 млн грн нададуть в рамках всеукраїнського конкурсу «Час діяти, Україно!»
Аналітикиня Українського клубу аграрного бізнесу Світлана Литвин вважає, що головною причиною зростання попиту на авокадо є тренд здорового харчування.
Виробництво екологічно чистих натуральних ласощів – яблучних чипсів та яблучно-компотних сумішей - налагодили у фермерському господарстві «Гадз», що у селі Трибухівці на Тернопільщині.
Міністерство освіти і науки України спільно з компанією Mastercard у співпраці з Асоціацією «ЄМА» представили освітній вебсеріал «Фінансовий SkillUp. Школа платіжної грамотності» для підлітків.
23 лютого 2021
Рекордний у країні млинець приготували у вівторок, 23 лютого, в Ужгороді, його зафіксували як найбільший у Книзі рекордів України.
Цьогоріч запрацює нова Програма медичних гарантій-2021. Для того, щоб пройти лабораторні та інструментальні дослідження безоплатно пацієнту знадобиться тільки електронне направлення.
Німецькі селекціонери розробили картоплю з низьким вмістом вуглеводів для прибічників здорового способу життя.
Кулінарний експерт Євген Клопотенко представив Держпродспоживслужбі оновлене шкільне меню, яке розраховане на чотири тижні і відповідає новим стандартам дитячого харчування.
22 лютого 2021
Сім’я Василенків у селі Зіньків на Хмельниччині пече домашній бездріжджовий хліб за авторським рецептом, який постачають у різні області України.
Садівниче господарство ТОВ «Сади Карлівщини», що на Полтавщині, завершило створення проєкту із переробки та зберігання яблук.
Громадське об’єднання Happy Today створили перший в країні шкільний урок та мультфільм про інклюзію, а саме про комунікацію з ровесниками, що мають розлади аутистичного спектру.
19 лютого 2021
Відома львівська журналістка та радіоведуча Діана Гайворонюк виготовляє бандани з прикріпленим волоссям для жінок та дітей після хіміотерапії. Ноу-хау жінка назвала «бандіанки» і вони стали чудовою альтернативою перукам.
На Кіровоградщині учасники етнографічного проєкту "Баба Єлька" збирають кошти, щоб видати книгу зібраних під час експедицій старовинних кулінарних рецептів.
У селі Оришківці, розташованому обабіч міжнародної траси М-19 Тернопіль-Чернівці, туристи і жителі області успішно зміцнюють здоров’я за допомогою мінералізованої води.
Фермерське господарство «Миколай», що у селі Барашівка на Житомирщині, вирощує три види перепілок. Загалом на фермі утримуються 74 тисячі птахів.
18 лютого 2021
МХП провів у каналі HoReCa національний тренінг для торгової команди холдингу. Інтерес МХП до ринку HoReCa обумовлений трансформацією компанії на кулінарну.
Селекціонери Крутівської дослідної станції "Маяк" (Ніжинський район Чернігівщини) створили сорт цибулі, який не втрачає товарних якостей до нового врожаю.
На Закарпатті фермери вирощують унікальних угорських сірих корів, які не дають молока. Це найстаріша порода в Європі, яка цінується гурманами за м'ясо унікальної якості - як у диких оленів та ланей.
У Галицинівській громаді на Миколаївщині почали виготовляти натуральну косметику зі слизу равликів – муцину.
Селекціонери Каліфорнійського університету в Девісі вивели два нових сорти полуниці - UCD Finn та UCD Mojo.
17 лютого 2021
Переселенка з Горлівки Наталя Лук’янова відкрила власну сироварню у Сіверську, що на Донеччині.
Профілактика, діагностика та лікування серцево-судинних хвороб - в особливому фокусі Програми медичних гарантій НСЗУ цьогоріч.
16 лютого 2021
Маломиколаївка на Дніпропетровщині стала переможцем національного конкурсу "Неймовірні села України" і отримає грант на виробництво цукатів з гарбуза.
Міністерство цифрової трансформації України та ПРООН запускають онлайн-курс про гендерну рівність та права людини в роботі Центрів надання адміністративних послуг.
Власники фермерського господарства «Сонячна земля», що в селі Количівка на Чернігівщині, за власними кресленнями збудують олійницю, в якій за старовинними рецептами давитимуть олію зі штирійських голозерних гарбузів.
У Житомирі в теплиці Поліського національного університету органічним способом вирощують шість видів салатів та чотири види пряних трав, які можуть придбати всі охочі.
15 лютого 2021
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у партнерстві з Інститутом тваринництва НААН запустили соціальний проєкт «Належна бджільницька практика».
Приватна космічна компанія Nanoracks планує використовувати орбітальні теплиці для вирощування нових видів їстівних рослин. Її представники підписали угоду з інвесторами ОАЕ на будівництво теплиць на орбіті Землі.
На Закарпатті почали випускати дистилят з артезіанської води та з яблук, що походять з Чорнобильської зони.
14 лютого 2021
Препарат семаглутид, який призначають під час лікування діабету другого типу, ефективний у боротьбі з ожирінням.
13 лютого 2021
Фермерське господарство «Стодола» в місті Первомайську на Миколаївщині запустило у виробництво лінійку органічних соусів з власноруч вирощених екзотичних овочів.