Якісне життя - Останні новини

04 березня 2021


На Львівщині іноземні інвестори планують збудувати завод з переробки картоплі

Компанія “Централ Плейнс Груп Україна”, заснована аграріями Великої Британії та Фінляндії, планує збудувати на Львівщині завод із безвідходної переробки картоплі, зокрема в крохмаль. Будівництво заводу коштуватиме близько 7 млн доларів.

03 березня 2021


У Миколаєві випускають натуральні есенції з рослин власного виробництва

Миколаївське підприємство «Натуральні есенції» налагодило випуск гідролатів та ефірних олій з натуральних рослин власного виробництва. Їх використовують для лікування та профілактики захворювань, а також у косметології, кулінарії та харчовій промисловості.

02 березня 2021

01 березня 2021

26 лютого 2021


У Дніпрі стартувала акція з обміну пластикових пляшок на безкоштовну каву

В одній із кав'ярень Дніпра розпочалася акція з обміну пластикових пляшок на безкоштовну каву. За словами організаторів,  вторговані кошти після утилізації пластику, направлять до благодійного фонду, який опікується тваринами в притулках.

25 лютого 2021


У новому тролейбусі "Богдан" встановили пристрої для знезараження поверхонь

Фахівці ДП «Автоскладальний завод № 1» розробили бактерицидні опромінювачі двох типів для очищення та знезараження поверхонь і повітря у салонах громадського транспорту. Першим тролейбусом, у якому їх встановили, став «Богдан Т70117» для Луцька.


У Львові варять органічне мило на джерельній воді зі Східниці і Трускавця

Коронавірус спричинив ажіотаж та неабиякий попит на мило й антисептичні засоби. З початком пандемії Львівська майстерня мила почала виготовляти органічне мило ручної роботи з антисептиком і лавровим листом, яке руйнує оболонку бактерій і вірусів.


Рівненські науковці разом із пивоварами створюють новий крафтовий напій

Новий спільний інноваційний проєкт пивоварні «Волинський Бровар» і кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Національного університету харчових технологій реалізують на Рівненщині.

24 лютого 2021


Благодійний фонд МХП виділить кошти на 100 грантів під соціальні проєкти місцевих громад

Благодійний фонд «МХП – Громаді» виділить кошти на 100 грантів під соціальні проєкти місцевих громад. Гранти на суму 5 млн грн нададуть в рамках всеукраїнського конкурсу «Час діяти, Україно!»

23 лютого 2021


Лабораторні та інструментальні дослідження робитимуть за електронним направленням

Цьогоріч запрацює нова Програма медичних гарантій-2021.  Для того, щоб пройти лабораторні та інструментальні дослідження безоплатно пацієнту знадобиться тільки електронне направлення.

22 лютого 2021

19 лютого 2021


Львів’янка створила альтернативу перуці для онкоодужуючих

Відома львівська журналістка та радіоведуча Діана Гайворонюк виготовляє бандани з прикріпленим волоссям для жінок та дітей після хіміотерапії. Ноу-хау жінка назвала «бандіанки» і вони стали чудовою альтернативою перукам.

18 лютого 2021


На Закарпатті фермери вирощують рідкісних угорських сірих корів для гурманів та туристів

На Закарпатті фермери вирощують унікальних угорських сірих корів, які не дають молока. Це найстаріша порода в Європі, яка  цінується гурманами за м'ясо унікальної якості - як у диких оленів та ланей.

17 лютого 2021

16 лютого 2021


Фермери з Чернігівщини виготовлятимуть олію зі штирійських гарбузів

Власники фермерського господарства «Сонячна земля», що в селі Количівка на Чернігівщині, за власними кресленнями збудують олійницю,  в якій за старовинними рецептами давитимуть олію зі штирійських голозерних гарбузів.

15 лютого 2021


Nanoracks використає орбітальні теплиці для вирощування їстівних рослин

Приватна космічна компанія Nanoracks планує використовувати орбітальні теплиці для вирощування нових видів їстівних рослин. Її представники підписали угоду з інвесторами ОАЕ на будівництво теплиць на орбіті Землі.

14 лютого 2021

13 лютого 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}