Молдова видворила сімох турків, підозрюваних у зв'язках з ІДІЛ

Молдова видворила сімох турків, підозрюваних у зв'язках з ІДІЛ

Укрінформ
З Республіки Молдова вислали сімох іноземців, яких підозрюють у зв'язках з екстремістськими ісламістськими угрупуваннями.

Про це поінформували в прес-центрі Служби інформації та безпеки Молдови (СІБ), повідомляє власний кореспондент Укрінформу в РМ.

«Моніторинг діяльності іноземців проводився протягом тривалого періоду. Лише після того, як був документально підтверджений факт, що їхня діяльність загрожує національній безпеці, компетентні органи прийняли рішення про їх негайне вислання з території Республіки Молдова», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Рада ратифікувала угоди про реадмісію зі Швейцарією та Молдовою

При цьому в СІБ уточнили, що не йдеться про арешт іноземців, а саме про їх вислання з Молдови.

Операція із запобігання загрозам національної безпеки проводилася в кількох районах країни спільно з Антитерористичним центром і в тісній взаємодії із спецслужбами інших держав. 

Молдавські засоби масової інформації повідомляють також, що операція проводилася і в молдавсько-турецькому приватному ліцеї «Горизонт».

Міністр освіти, науки і досліджень Молдови Моніка Бабук порекомендувала журналістам звернутися за подробицями до відповідних компетентних органів, запевнивши, що навчальний процес у згаданому приватному ліцеї не буде перервано.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-