Найбільший спонсор Brexit зустрічався з російським послом 11 разів

Найбільший спонсор Brexit зустрічався з російським послом 11 разів

Укрінформ
Аррон Бенкс, який більше всіх пожертвував на кампанію з виходу Британії з Євросоюзу, як мінімум 11 разів зустрічався з послом Росії Олександром Яковенком.

Про це повідомляє The Guardian.

Як зазначається, зустрічі відбулися в період перед референдумом і протягом двох місяців після нього. У документах, які запропонувала перевірити газета The Observer, йдеться, що російське посольство зробило ще чотири запрошення, але незрозуміло, чи були вони прийняті.

Два останніх року Бенкс стверджував, що зустрічався з російським послом тільки один раз "під час ланчу з випивкою". Місяць тому The Observer з'ясувала, що зустрічі були неодноразовими. Бенкс розповів парламентській комісії, що зустрічався з послом два або три рази. Минулого тижня після публікацій у The New York Times він зізнався у четвертій зустрічі. The Observer навів докази семи зустрічей, але тоді Бенкс відмовився від коментарів.

Читайте також: Великобританія погодила умови виходу з ЄС

Імовірно, фінанси на кампанію Brexit залучили з допомогою угоди з продажу частини російської фірми "Алроса" американським інвесторам, що допомогло виручити $813 мільйонів в російський бюджет.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-