Туризм і культура: МКІП запускає опитування про вплив карантину на бізнес

Туризм і культура: МКІП запускає опитування про вплив карантину на бізнес

Укрінформ
Міністерство культури та інформаційної політики запускає повторне опитування щодо впливу карантинних обмежень на діяльність малого та середнього бізнесу в сферах культури, туризму та креативних індустрій.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба МКІП

"Його мета – зафіксувати реальну потребу бізнесу, виражену в кількісних показниках (робочих місцях, обсязі втраченого доходу, кількості потенційно уражених контрагентах-партнерах) для запуску додаткових форм державної підтримки", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що проведене у квітні 2020 року перше опитування стало потужною доказовою базою для запуску пакету підтримки індустрій, зокрема – грантів інституційної підтримки УКФ та УІК, а також запровадження 7% ставки ПДВ на окремі операції для культурних, креативних і туристичних послуг та продуктів.

Читайте також: Програми МКІП дозволили креативній індустрії вистояти під час коронакризи - Ткаченко

Опитування триватиме до 14 квітня 2021 року (включно). Воно доступне за посиланням

Як повідомлялося, на замовлення та у співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики, за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Київська школа економіки підготувала дослідження про вплив креативних індустрій на розвиток економіки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-