Туризм

02 грудня 2020

01 грудня 2020

30 листопада 2020


У Сент-Міклоші з’явилося серце

У закарпатському селищі Чинадієво у замку Сент-Міклош, що асоціюється з коханням графів Ілони Зріні та Імре Текелі, презентували нову туристичну цікавинку — артоб'єкт у формі серця.

29 листопада 2020

27 листопада 2020

26 листопада 2020

25 листопада 2020


Уряд перерозподілив понад 750 тисяч гривень МЗС на україномовні аудіогіди у двох музеях

Кабінет міністрів перерозподілив видатки МЗС на 2020 рік, спрямувавши зекономлені на двох бюджетних програмах 756,6 тис. грн на створення україномовних аудіогідів у музеї Лондонського Тауера та у Версальському палаці.

24 листопада 2020

23 листопада 2020

22 листопада 2020

21 листопада 2020

20 листопада 2020


Креативна економіка й державно-приватне партнерство є основами розвитку туризму в регіонах – Олеськів

В Україні креативна економіка й державно-приватне партнерство – основи для розвитку туризму в регіонах, а роль держави для просування туристичних продуктів і туристичних територій важлива.

19 листопада 2020

18 листопада 2020


На Закарпатті розвивають бьордвотчинг для карантинного дозвілля

На Закарпатті розвивають бьордвотчинг як вид туризму для розвантаження мозку під час карантину. Місцеві гіди переконані, що кілька годин, проведені на природі в спостереженні за птахами, знімають стрес і надихають.


У Львові відкрили виставку для порятунку костелу XVIII століття, де творив Пінзель

У Пороховій вежі у Львові презентували виставку, щоб привернути увагу до руйнування старовинного костелу Всіх Святих у селі Годовиця на Львівщині, де Іоан Георгій Пінзель у XVIII столітті створив вівтар.

17 листопада 2020


У Яремче помітно зменшилася кількість туристів вихідного дня

У місті Яремче на Івано-Франківщині фіксують зменшення кількості туристів у вихідні, коли заборонено роботу закладів громадського харчування. Найбільше через карантин вихідного дня потерпають зелені садиби.


Комітет Ради пропонує уряду пакет «карантинної» підтримки туризму і креативних індустрій – Євгенія Кравчук

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики направив уряду листа з пропозиціями щодо компенсаторних механізмів для закладів креативних індустрій та туризму у зв’язку із запровадженням карантину вихідного дня.


Цьогоріч кількість іноземців, які в'їхали в Україну, скоротилася майже вчетверо – Держтуризм

Впродовж січня-вересня 2020 року в Україну приїхали 2,7 млн іноземців, що майже вчетверо менше, як порівняти з аналогічним періодом минулого року. Тоді країну відвідало 10,7 млн іноземців.

16 листопада 2020


У Києві влаштують фестиваль повітряних куль

На території Національного комплексу "Експоцентр України" (ВДНГ) 26-27 листопада планують уперше провести фестиваль повітряних куль "Монгольф’єрія" з прив’язаними польотами на аеростатах.


Українські підприємці, туроператори та ТПП Північної Македонії спільно розвиватимуть туризм

Українські підприємці Північної Македонії, ряд українських туроператорів та керівництво Департаменту туризму при ТПП Північної Македонії з енергетики підписали договір про співпрацю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-