Карантин

24 листопада 2020

23 листопада 2020

22 листопада 2020


Понад 7 тисяч осіб: хасидське весілля в США стало одним із наймасштабніших порушень карантину

Тисячі сатмарських хасидів таємно зібралися в закритому приміщенні синагоги у Нью-Йорку для святкування весілля в родині рабина, що стало одним із найбільш масштабних порушень карантинних вимог в часи пандемії.

21 листопада 2020

20 листопада 2020


Тимошенко: Пішов діалог з мерами, що треба разом працювати над подоланням COVID-19

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко запевняє, що карантин вихідного дня є шансом уникнути повного локдауну, та заявляє, що уже пішов діалог із мерами щодо необхідності спільної роботи над подоланням COVID-19.


Рівень захворюваності на COVID-19 у Бельгії за два тижні впав на 61%

У результаті цілеспрямованої політики уряду Бельгії щодо стримування пандемії та дотримання громадянами самообмежень, за два минулі тижні показник захворюваності на COVID-19 впав відразу на 61 відсоток – до 688,1 інфікованих на кожні 100 тис. населення.


Зйомки фільмів, репетиції вистав, записи концертів: як працює культура на карантині у Франції

Продовження культурного процесу у Франції в умовах пандемії свідчить про високу здатність культурних індустрій адаптуватися до нових викликів і широко використовувати цифрові можливості.

19 листопада 2020


Creative Europe та хаби: єврокомісар розповіла, як ЄС підтримує українську культуру

З початку кризи, спричиненої пандемією коронавірусу, ЄС докладає зусилля з підтримки культурної спадщини та креативного сектору, зокрема, в рамках співробітництва з Україною та іншими важливими партнерами, що дозволило зберегти існуючі та започаткувати нові проєкти у цій сфері.

18 листопада 2020

17 листопада 2020


Комітет Ради пропонує уряду пакет «карантинної» підтримки туризму і креативних індустрій – Євгенія Кравчук

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики направив уряду листа з пропозиціями щодо компенсаторних механізмів для закладів креативних індустрій та туризму у зв’язку із запровадженням карантину вихідного дня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-