Карантин

25 лютого 2021

24 лютого 2021


Польщу накрила третя хвиля пандемії - уряд продовжив карантин

Уряд Польщі з огляду на наближення третьої хвилі пандемії коронавірусу вирішив продовжити карантинні обмеження, а також запровадити повний локдаун у Вармінсько-Мазурському воєводстві, де спостерігається критично високий рівень зараження.

23 лютого 2021


На Прикарпатті заборонять посадку і висадку пасажирів через «червону» зону

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доручила Міністерству інфраструктури розробити зміни до постанов Кабміну і передбачити заборону на посадку та висадку пасажирів усіх видів громадського транспорту на Івано-Франківщині з 26 лютого.


Прикарпаття - у «червоній» зоні з 26 лютого

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила "червоний" рівень епідемічної небезпеки в Івано-Франківській області з 26 лютого.


На Прикарпатті можуть посилити карантин — зібралась держкомісія

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні розглядає посилення карантинних заходів в Івано-Франківській області у зв’язку з напруженою епідемічною ситуацією.

22 лютого 2021

21 лютого 2021


На Прикарпатті встановили 16 карантинних блокпостів

В Івано-Франківській області поліцейські спільно з медиками, рятувальниками та військовослужбовцями Нацгвардії несуть службу на 16 контрольно-пропускних пунктах для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.


Адаптивний карантин, тарифи та UkraineInvest – Шмигаль підбив підсумки тижня

Україна з 24 лютого 2021 року повернеться до моделі адаптивного карантину. Будуть запроваджені чотири рівні епідемічної небезпеки: зелений, жовтий, помаранчевий та червоний. Базовим для всієї країни стане жовтий рівень. На цьому етапі діятимуть фактично ті самі обмеження, що й зараз, але з деякими послабленнями.

20 лютого 2021


На Прикарпатті розгортають карантинні блокпости і вводять особливий режим

На Прикарпатті через зростання захворюваності на COVID-19 розгортають карантинні блокпости і запроваджують особливий режим в’їзду та виїзду з області. Стан здоров’я подорожуючих піддаватимуть моніторингу і, в разі потреби, доправлятимуть у медзаклади.

19 лютого 2021

18 лютого 2021


В Україні посилять карантинні обмеження та контроль за їх дотриманням

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила посилити карантинні обмеження та контроль за їх дотриманням, а також підвищити спроможність медичної системи приймати більшу кількість хворих.


Як поліція штрафує за порушення карантину

Правоохоронці з початку цього тижня склали понад 500 протоколів щодо порушення правил карантину, а також винесли більш як 4,4 тисячі постанов за недотримання маскового режиму у громадських будівлях та транспорті.

17 лютого 2021


Ткаченко закликає ходити в церкву і кіно, але не забувати про карантин

Україна з наступного тижня повертається до моделі адаптивного карантину, тому українці можуть відвідувати заклади культури та користуватись культурно-креативними послугами, але не забувати про певні обмеження.

16 лютого 2021

15 лютого 2021


Італія не відкриватиме гірськолижні курорти через мутації коронавірусу

Італія  призупинила заплановане на 15 лютого відкриття популярних гірськолижних курортів через ризик поширення нових штамів коронавірусу та встановлення більш жорстких карантинних обмежень у чотирьох регіонах країни.

14 лютого 2021

13 лютого 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-