Українцям нагадали карантинні правила на гірськолижних курортах

Українцям нагадали карантинні правила на гірськолижних курортах

Інфографіка
Укрінформ
Для клієнтів та відвідувачів гірськолижних курортів на час дії адаптивного карантину послуги надаються лише за наявності та після перевірки COVID-документів.

Як передає Укрінформ, про це в Фейсбуці нагадує Міністерство охорони здоров'я. 

Для клієнтів та відвідувачів гірськолижних курортів на час дії адаптивного карантину послуги надаються лише за наявності та після перевірки COVID-документів. Норма про наявність COVID-документів поширюється на всіх осіб від 18 років.

Також у МОЗ нагадують, що на час карантину клієнти та відвідувачі курортів мають надавати на вимогу працівників закладів як COVID-документи, так і документи , що підтверджують вік особи.

У громадських місцях обов'язкове носіння захисних масок.

Для працівників закладів на курортах також є обов'язковим наявність COVID-документів, перед початком роботи обов'язковим має бути вимірювання температури та під час роботи використання засобів індивідуального захисту.

До роботи не допускаються працівники, які мають ознаки ГРВІ, температуру понад 37,2 градуса чи ті, хто підлягає самоізоляції.

Перевірку COVID-документів клієнтів можна проводити під час поселення до готелів або придбання абонементу на гірськолижне катання.

Щоб уникнути повторної перевірки, клієнтам можна присвоїти унікальні позначки, які будуть свідчити, що перевірка вже проводилася.

Як повідомляв Укрінформ, 1 грудня 2021 року була затверджена Постанова головного державного санітарного лікаря №21, якою визначаються протиепідемічні заходи під час роботи гірськолижних курортів на період карантину.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-