Туристи з яких країн за рік витратили в Україні найбільше

Туристи з яких країн за рік витратили в Україні найбільше

Укрінформ
Найбільше туристів, які відвідали Україну у 2021 році, було з Об’єднаних Арабських Еміратів, Саудівської Аравії, Оману, Канади та США. 

Як передає Укрінформ, про це голова Державного агентства розвитку туризму (ДАРТ) Мар’яна Олеськів повідомила у Фейсбуці.

“Серед мандрівників найбільші витрати мали громадяни Об’єднаних Арабських Еміратів, які витрачали $2 220 на людину. Туристи з Саудівської Аравії та Оману витрачають дещо менше ($1 500), але це більше, ніж наші традиційні ринки. Канадці витрачали $1 250. Гості зі США – $1 125”, - написала вона.

За даними Олеськів, у середньому туристи перебували в Україні від 7 до 10 днів, витрачаючи 929 доларів США.

Читайте також: Турецькі готелі вже заповнені на травень і червень – Чавушоглу

Упродовж перших дев’яти місяців 2021 року, зазначила голова ДАРТ, Україну відвідало понад 3 млн іноземців, що перевищило аналогічний показник 2020 року на 12,6%.

Як повідомляв Укрінформ, 2020 рік через пандемію поставив туристичну галузь в екстремальні умови та кардинально змінив підхід туристів до вибору країн для відпочинку.

Читайте також: Вже є результати відновлення доріг до головних туристичних магнітів – ДАРТ

У першій половині 2021 року була позитивна динаміка в збільшенні кількості туристів з таких країн, як Саудівська Аравія (їхня чисельність зросла в 40 разів), США (кількість туристів зросла на 69,6% порівняно з минулим роком), Ізраїль (ріст на 26%) та країн Закавказзя (на 100% зросла кількість вірмен, майже на 40% збільшилась кількість туристів із Грузії та на 67% зріс показник Азербайджану).

У першому півріччі 2021 року українці на 15% більше виїжджали за кордон, ніж у 2020 році.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-