Канада

28 вересня 2023


Діаспорські капела бандуристів і два хори дадуть низку спільних концертів у США

Українська капела бандуристів Північної Америки ім. Тараса Шевченка та Український жіночий хор «Веснівка» разом з Українським чоловічим камерним хором Торонто 20-22 жовтня дадуть три спільні концерти «Пісні та Струни України» – два у Детройті й один у Клівленді (США).

27 вересня 2023


Індія попросила Канаду надати інформацію про вбивство лідера сикхів

Міністр закордонних справ Індії Субраманьям Джайшанкар заявив, що країна відкрита для розгляду будь-якої "конкретної" інформації, наданої Канадою щодо вбивства лідера сикхів Хардіпа Сінгха Ніджара у червні.

26 вересня 2023


Канадські сикхи протестують проти уряду Індії через вбивство лідера

Канадські сикхи влаштували акції протесту біля дипломатичних представництв Індії в кількох містах Канади через тиждень після того, як прем'єр-міністр Джастін Трюдо заявив про можливий зв'язок між Нью-Делі і вбивством прихильника сикхського сепаратизму в Британській Колумбії.

25 вересня 2023


Канада дізналась про причетність Індії до вбивства сикхського активіста завдяки розвідальянсу

Канада публічно звинуватила індійський уряд у можливій причетності до вбивства сикхського сепаратистського активіста на канадській землі після того, як отримала дані від розвідувального альянсу "П'ять очей" (FVEY).

24 вересня 2023

23 вересня 2023


Виступ Володимира Зеленського на урочистому засіданні парламенту Канади

Цю російську агресію треба закінчити нашою перемогою, щоб ніколи більше РФ не повернула й не могла навіть спробувати повернути геноцид в Україну. Москва має програти раз і назавжди - і вона програє.

22 вересня 2023


Зеленський назвав основні труднощі для проведення виборів під час війни

Найбільшими складнощами для виборів під час війни є безпекові питання щодо присутності спостерігачів, голосування військових, жителів тимчасово окупованих територій та українців за кордоном, а також фінансування кампанії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-