Опитування

20 жовтня 2020

17 жовтня 2020

16 жовтня 2020


Фейки про COVID-19 чули понад 80% українців

Цьогоріч понад 80% українців стикалися з дезінформацією в ЗМІ про коронавірусну хворобу COVID-19 та інші важливі теми, і більш як третина готова була ділитися нею з іншими.


Тузла та «газові війни»: в ОП заявили, що Будапештський меморандум порушувався ще до 2014 року

В Офісі Президента переконані, що безпекові гарантії України за Будапештським меморандумом були порушені ще задовго до російської агресії 2014 року, але актуалізація його положень може допомогти створити міцніші переговорні позиції щодо Донецька, Луганська і Криму.


Думка народу про «300 депутатів» потрібна Президенту як аргумент для політиків - ОП

Президент Володимир Зеленський не може виконати свою передвиборчу обіцянку щодо зменшення кількості народних депутатів силами виключно фракції партії "Слуга народу", тож він хоче знати думку народу з цього приводу як аргумент для політиків.


Зеленський припускає, що всеукраїнські опитування можуть стати щомісячними, або й щотижневими

Президент Володимир Зеленський не виключає, що у разі успішного проведення ініційованого ним загальнонаціонального опитування 25 жовтня такий механізм може бути використаний у подальшому щомісяця або щотижня.


Зеленський оприлюднив три останні питання всеукраїнського опитування

Трьома останніми питаннями ініційованого Президентом Володимиром Зеленським опитування 25 жовтня є теми щодо скорочення кількості народних депутатів до 300, легалізації медичного канабісу та гарантії Будапештського меморандуму.

15 жовтня 2020

14 жовтня 2020

13 жовтня 2020


«Опитування Зеленського» не потребує законодавчого врегулювання – депутат

Ініціатива Президента Володимира Зеленського поставити п’ять запитань українцям у день місцевих виборів 25 жовтня є прикладом комунікації влади із суспільством і не потребує законодавчого врегулювання.


«Голос», «ЄС» та «Батьківщина» розкритикували оголошене Зеленським опитування на виборах

Парламентські партії "Голос" та "Європейська солідарність" піддали критиці намір Президента Володимира Зеленського провести опитування громадян у день голосування на чергових місцевих виборах 25 жовтня.


Опитування на дільницях у день голосування не матиме законних підстав – Айвазовська

Законних підстав для проведення опитування громадян у день місцевих виборів на виборчих дільницях немає, а якщо опитування відбуватиметься на вулиці - це також не матиме юридичних наслідків.

09 жовтня 2020

08 жовтня 2020

07 жовтня 2020

06 жовтня 2020


До Ради зараз пройшли б чотири партії

Якби вибори до Верховної Ради України відбулися найближчої неділі, то до парламенту пройшли б чотири партії: "Слуга народу" – 25,9%, "Опозиційна платформа - За життя" – 22,0%, "Європейська солідарність" – 14,2% і "ВО "Батьківщина" – 9,5%.

02 жовтня 2020

01 жовтня 2020


Більш як половина українців збирається прийти на вибори 25 жовтня

Більш ніж половина українців (56%), які взяли участь в ІІІ хвилі опитування Соціологічної групи Рейтинг, мають намір узяти участь у місцевих виборах, ще третина наразі вагається, в той час, як 15% респондентів заявили про малоймовірну участь у виборах.

29 вересня 2020


Трамп значно зменшив розрив з Байденом

Свіжі результати соціологічних опитувань свідчать, що глава Білого дому Дональд Трамп суттєво скоротив розрив у виборчих перегонах зі своїм опонентом, ексвіцепрезидентом США Джо Байденом.

28 вересня 2020

25 вересня 2020

24 вересня 2020


Місцеві вибори: які якості кандидатів цікавлять українців

Найважливішою рисою кандидатів у міські чи селищні голови понад 55% респондентів вважають доброчесність - прозорість доходів та статків, відсутність у біографії темних плям, непричетність до порушень і корупції.

21 вересня 2020


Найбільші бажання і страхи людства - дослідження ООН

Глобальне опитування, проведене ООН з нагоди своєї 75-річниці, показало, що головний пріоритет наразі для більшості жителів планети становить покращення базових послуг та сервісів перед обличчям пандемії COVID-19.


Зараз до Ради пройшли би п’ять партій – КМІС

Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися в середині вересня, то п'ятивідсотковий бар'єр подолали би п'ять партій: «Слуга народу», «Опозиційна платформа – За Життя», «Європейська солідарність», «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Радикальна партію Олега Ляшка.


За кого б голосували українці, якби вибори Президента відбулися зараз

Якби вибори Президента України відбувалися в середині вересня, то за чинного главу держави Володимира Зеленського проголосували б 31,8% українців серед тих, хто визначився з кандидатом, на другому місці — експрезидент Петро Порошенко з 18,9% голосів.

16 вересня 2020

15 вересня 2020

09 вересня 2020

08 вересня 2020

04 вересня 2020


"Опитування від ЦВК" не підготували для розгляду в Раді

Верховна Рада у зв’язку з непідготовленістю питання про включення до порядку денного сесії законопроєкту №4043 щодо уповноваження ЦВК проводити опитування громадської думки в день голосування на виборах не розглядатиме його у п’ятницю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-