Культура

24 липня 2021

23 липня 2021


МКІП внесло зміни до положення про атестацію педагогів закладів освіти сфери культури

В міністерстві юстиції пройшов державну реєстрацію наказ міністерство культури та інформаційної політики України, відповідно до якого, вносяться зміни до Положення про атестацію педагогічних працівників закладів освіти сфери культури.

22 липня 2021


У Кіото відкриють куточок України

У японському місті Кіото в листопаді під час відзначення 50-ї річниці побратимства Кіото і Києва має відбутися відкриття куточка України, де висадять кілька каштанів і встановлять пам’ятний знак.

21 липня 2021


У Польщі генконсул подякував товариству «Вілла Децеюша» за популяризацію української культури

У Генконсульстві України у Кракові 20 липня генконсул В’ячеслав Войнаровський зустрівся з колишнім Послом Республіки Польща в Україні й головою правління Товариства «Вілла Децеюша» Яном Пєкло, а також директоркою цього відомого закладу культури, професором Ягеллонського університету Домінікою Каспровіч. 

20 липня 2021

19 липня 2021

16 липня 2021


На Вінниччині стартував фестиваль-конкурс народного хорового співу імені Іжевського

На Вінниччині у м. Іллінці розпочався V Міжнародний фестиваль-конкурс народного хорового співу імені В. Іжевського «Над Собом пісня дзвінко лине», у якому беруть участь 60 колективів з України та чотирьох зарубіжних країн.


Української буде більше: набули чинності норми мовного закону у сфері культури

З 16 липня 2021 року набирають чинності частини друга-шоста, восьма статті 23 Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної», якою унормовано застосування державної мови у сфері культури.

15 липня 2021


У Німеччині проведуть онлайн-дискусію з нагоди ювілею Лесі Українки

Інститут славістики Мюнхенського університету з нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки організовує онлайн-дискусію за участю журналістки й літературної критикині Ганни Гнєдкової та перекладачки Ірини Спєх.


Дітей діаспори запросили до Всеукраїнського конкурсу малюнків і фотографій

До 30-ї річниці Незалежності України оголошено Всеукраїнський конкурс малюнків і фотографій «Що для мене Україна?», до якого запрошуються діти віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу.

14 липня 2021


Музей української діаспори розпочав роботу над виставковим проєктом про Катерину Кричевську-Росандіч

Музей української діаспори спільно з Міжнародним благодійним фондом світових українців «Діаспора» та за підтримки Українського культурного фонду розпочинає роботу над міжмузейним виставковим проєктом «Катерина Кричевська-Росандіч. Дороги. Straßen. Roads».

12 липня 2021


До 400-річчя Хотинської битви майстер створив з лози панно із козаками та велетенську писанку

У Чернівецькій області до 400-річчя Хотинської битви майстер лозоплетіння створив панно із зображенням запорізьких козаків та велике яйце-писанку з орнаментом Хотинської фортеці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-