Культура

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

18 червня 2024


У Ризі відкрилася фотовиставка «Листівки з України» про зруйновані агресором культурні об’єкти

У Латвійському університеті в Ризі відбулося відкриття фотовиставки «Листівки з України» про українські культурні об’єкти, зруйновані та пошкоджені внаслідок російської агресії.

17 червня 2024


В українській школі в Абу-Дабі презентували виставу про важливість плекання рідного слова

В українській школі «Дивосвіт» (Абу-Дабі) під час відзначення свята останнього дзвоника, яке зібрало разом учнівську та викладацьку спільноту школи, батьків, друзів і партнерів «Дивосвіту», відбулася презентація вистави «Як українське Слово ворогів перемогло».

15 червня 2024

14 червня 2024


У передмісті Лондона відбудеться благодійний фестиваль «Kupala Party»

У містечку Річмонд, яке є передмістям столиці Великої Британії, у рамках українського свята Івана Купала відбудеться благодійний фестиваль «Kupala Part», усі зібрані кошти з якого будуть спрямовані на підтримку України.

13 червня 2024

12 червня 2024


В Афінах відбувся українсько-грецький міжкультурний фестиваль

Український центр підтримки та розвитку культурної спадщини «Трембіта» у Греції та 162-га початкова школа Афін організували Міжкультурний фестиваль під егідою Міністерства освіти, релігій та спорту Греції.

11 червня 2024


Латвійський піаніст Осокінс: У ці часи треба слухати «Мелодію» Скорика чи твори Лятошинського

Піаніст Андрейс Осокінс, організатор благодійного «Осокінського фестивалю свободи для України», який проводиться в Латвії, вважає, що в часи Великої війни світ має більше знайомитися з українською музикою, про яку раніше знав дуже мало; це збагачує не тільки слухачів, а й виконавців.

10 червня 2024


У Варшаві відбудеться благодійний концерт «1000 років української музики»

Об’єднання українців у Польщі запросило на благодійний концерт Львівської національної академічної чоловічої хорової капели «Дударик» «1000 років української музики», який відбудеться 12 червня у Варшаві.


У Львові презентували перформанс «Розстріляне Відродження: голоси крізь час»

У Митрополичих садах просто неба у Львові відбувся показ літературно-мистецького перформансу «Розстріляне Відродження: голоси крізь час», під час якого діти та військові читали вірші поетів, яких знищила Росія у 1920-30-х роках.


У Греції обговорили підтримку постраждалого через обстріли РФ харківського видавництва

Консул України в Салоніках Євген Шквира обговорив з головою та першим почесним головою громади «Україно-Грецька Ініціатива» Наталією Катмазовською і Миколою Косицьким важливість реалізації спільного проєкту підтримки Харківського видавництва Vivat, зруйнованого внаслідок російських ракетних обстрілів.

08 червня 2024


У Переяславі відкрили виставку ляльок-мотанок діаспорського проєкту «Князівни та княгині»

У Національному історико-етнографічному заповіднику «Переяслав» 7 червня відкрилася виставка ляльок «Князівни та княгині», на якій представлено понад 80 вбраних у княжі строї часів Київської Русі ляльок-мотанок, виготовлених п’ятдесятьма майстринями з України та з-за кордону – Норвегії, Бразилії та Канади. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-