Культура

22 вересня 2021

21 вересня 2021


Як працюватимуть заклади культури під час «жовтого» рівня карантину

У Міністерстві культури та інформаційної політики зазначили: якщо заклади культури хочуть працювати на повну, то мають обслуговувати виключно вакцинованих хоча б 1 дозою або тих, хто має дійсні довідки про тестування.


Тарас Прохасько приїде до Чехії на презентацію своєї книги

Класик сучасної української культури, представник так званого «станіславського феномену», письменник і публіцист Тарас Прохасько приїде до Чехії на презентацію збірки оповідань, новел і повістей «Ботакє» (чес. Jetotak).


Гуманітарний комітет наполягатиме на збільшенні фінансування культури в бюджеті-2022 – Потураєв

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики не підтримує скорочення видатків на культуру у проєкті державного бюджету на 2022 рік і наполягатиме на належному фінансуванні цієї сфери.


Ткаченко запрошує оглянути екоскульптуру «Київський кит» на території ВДНГ

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко запрошує українців помилуватися екологічною скульптурою “Київський кит” на території Національного експоцентру України (ВДНГ).

20 вересня 2021


У столиці Китаю проведуть «Дні українського кіно»

У п’яти престижних кінотеатрах Пекіна з 22 по 30 вересня відбудуться «Дні українського кіно», організовані ХІ Пекінським міжнародним кінофестивалем за підтримки Держпідприємства «Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка» та Національного центру Довженка.


Туреччина вражає рівнем мистецького життя – український скрипаль Кострицький

Перша скрипка Бількентського симфонічного оркестру українець Євген Кострицький, який нині мешкає в Анкарі, заявив, що мистецька Туреччина – це високорозвинена країна, де є розуміння, що у мистецтво європейського зразка потрібно вкладатися.


У Кракові діаспора взяла участь у відкритті виставки «Україна. Спільні погляди на взаємини»

У Краківському міжнародному центрі культури урочисто відкрили виставку «Україна. Спільні погляди на взаємини», реалізована у співпраці Національного художнього музею України (НХМУ) і Краківського міжнародного центру культури (КМЦК). 

19 вересня 2021


Данілов взяв участь в презентації каталогу галереї мистецтв імені Возницького

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, який є одним із засновників серії альбомів «Державні зібрання України» взяв участь у презентації на 28 BookForum у Львові двомовного каталогу «Львівська національна галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького».

18 вересня 2021


На Харківщині встановили новий національний культурний рекорд

У м. Валки на Харківщині встановили новий національний рекорд: 375 дорослих і дітей одночасно свистіли на традиційній глиняній забавці – валківському свищику, який внесено до реєстру нематеріального надбання України.

17 вересня 2021


Два українських проєкти відібрали до кіноринку фестивалю Film Festival Cottbus

Два українські фільми, що створюються за підтримки Держкіно, відібрано до участі в авторитетному європейському кіноринку Connecting Cottbus, який проводиться під час фестивалю у німецькому Котбусі – Film Festival Cottbus.

16 вересня 2021


Одеський музей тимчасово очолила Олександра Ковальчук, яка була заступницею Ройтбурда

Депутатка Одеської міськради Олександра Ковальчук, яка донедавна працювала заступницею директора Одеського художнього музею з розвитку, призначена в.о. директора цього закладу. Конкурс на цю посаду оголосять згодом.

15 вересня 2021


Христина Соловій стала амбасадоркою проєкту від Українського інституту книги

Співачка Христина Соловій стала амбасадоркою проєкту "30 знакових книжок нашої Незалежності" від Українського інституту книги та МКІП, під час голосування вона надала перевагу художній прозі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-