МКІП

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

21 квітня 2024

20 квітня 2024

19 квітня 2024


Режисер Чернов привіз до Києва перший в історії українського кіно «Оскар»

Режисер документального фільму «20 днів у Маріуполі» Мстислав Чернов привіз до Києва перший в історії українського кіно «Оскар», а також статуетку Британської академії кіно і телевізійних мистецтв (BAFTA).


МКІП закликає передати вилучені у Медвечука картини українським музеям

Міністерство культури та інформаційної політики просить провести експертизу художніх робіт, вилучених в обвинуваченого у держзраді ексдепутата Ради Віктора Медведчука, і передати цінні твори українським музеям, які постраждали внаслідок війни або були пограбовані росіянами.

18 квітня 2024

17 квітня 2024


Колишню Арку дружби народів у Києві можна знести, вона не є пам’яткою історії - МКІП

МКІП визнало таким, що не підлягає занесенню до Державного реєстру нерухомих пам’яток, колишній об’єкт культурної спадщини – Монумент на ознаменування возз’єднання України з Росією, розташований у Києві у Хрещатому парку.

16 квітня 2024

15 квітня 2024


Італія виділить €45 мільйонів на протиаварійні роботи в одеських об’єктах ЮНЕСКО

Уряд Італії та України підпишуть меморандум про співпрацю, за яким Україна отримає 45 млн євро на проведення нагальних протиаварійних та консерваційних робіт в постраждалих об’єктах культурної спадщини охоронної зони ЮНЕСКО в Одесі.

12 квітня 2024

11 квітня 2024


На відбудову зруйнованих об’єктів культури залучать кошти благодійників і грального бізнесу - МКІП

У бюджеті Міністерства культури та інформаційної політики не передбачено коштів на відбудову зруйнованих унаслідок російської агресії об’єктів культури, однак на це можна залучати кошти благодійників та грального бізнесу.


У Києві проходить виставка творів студентів та викладачів академії імені Бойчука

У Національному музеї декоративного мистецтва України відкриється виставка творів студентів і викладачів Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука «Незламність традицій».


Близько 2000 працівників культури та медіа отримали бронювання від мобілізації - Карандєєв

Для того, щоб забезпечити сталість та стійкість цивільних процесів під час війни, близько 2000 працівників культури та засобів масової інформації отримали бронювання від мобілізації за поданням МКІП.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-