МКІП

25 травня 2020


МКІП продовжив термін ознайомлення з матеріалами історико-архітектурного плану Києва

Міністерство культури та інформаційної політики з власної ініціативи надає матеріали історико-архітектурного опорного плану (ІАОП) м. Києва для ознайомлення фахових кіл та громадськості.

19 травня 2020

18 травня 2020

16 травня 2020


МКІП підтримує залучення України до загальноєвропейських культурних процесів

Міністерство культури та інформаційної політики підтримує активне залучення України до загальноєвропейських культурних процесів, участь у європейських програмах та ініціативах у сфері культури.

15 травня 2020


МКІП пропонує обговорити створення «сучасної бібліотеки мрії»

Мінкультінформполітики та профільний Комітет Верховної Ради презентують законопроєкт «Про внесення змін до Закону «Про бібліотеки і бібліотечну справу» (нова редакція) та запрошують до його громадського обговорення.

30 квітня 2020


Що можна і заборонено на карантині: правила 13 мовами нацменшин

Міністерство культури та інформаційної політики, Міністерство охорони здоров’я та Офіс Ради Європи в Україні розробили та випустили інформаційні матеріали 13-ма мовами національних меншин, які мешкають на території України.


Культурні пам’ятки і війна: МКІП пояснило, чому Гаазька конвенція важлива для України

Ухвалення закону про приєднання України до Гаазької конвенції про захист культурних цінностей у разі збройного конфлікту є надзвичайно важливим кроком у контексті нинішньої збройної агресії з боку РФ.

28 квітня 2020


Вийшов трейлер документального фільму "Артефакт Чорнобиля"

Міністерство культури та інформаційної політики опублікувало офіційний трейлер українського сучасного документального фільму про розслідування Чорнобильської катастрофи на основі нещодавно розсекречених архівів КДБ "Артефакт Чорнобиля".

24 квітня 2020


Креативні індустрії, культура і туризм: МКІП проводить "карантинне" опитування

Міністерство культури та інформаційної політики України запрошує представників культури, креативних індустрій та туризму взяти участь в опитуванні, на основі якого будуть розроблятися механізми підтримки цих сфер з огляду на збитки, завдані через запровадження карантину.

23 квітня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-