Зеленський анонсував зустріч ключових партнерів стосовно мирного плану вже цього тижня
Про це глава держави заявив, відповідаючи на запитання журналістів, передає кореспондент Укрінформу.
"Найближчим часом у нас є робота на рівні NSA - Україна-Європа - США. Ці зустрічі будуть майже щоденні. Ми будемо проговорювати гарантії безпеки. Я в це хочу включатися, якщо чесно, особисто. Далі буде окрема зустріч щодо відновлення, економічних перспектив для України. Також ми будемо з американцями це проговорювати", - сказав Зеленський.
Як поінформував глава держави, планується засідання Коаліції охочих на рівні лідерів. Засідання відбудеться в онлайн форматі.
Окрім цього, за його словами, планується дискусія на рівні лідерів України, Європи, США щодо мирного плану, проте формат цієї дискусії ще не визначений.
Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський заявив, що сподівається на те, що допрацьований у Лондоні радниками з питань безпеки мирний план передадуть США завтра.