Гарантії безпеки

22 березня 2023

20 березня 2023


Єдиною гарантією стримування рф від агресії в майбутньому є вступ України до НАТО - Наєв

Командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв переконаний, що єдиною гарантією стримування росії від агресії в майбутньому є вступ України до НАТО та постійне зміцнення власних Збройних сил.

02 березня 2023


Єрмак обговорив із помічником Столтенберга підготовку до Вільнюського саміту НАТО

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак обговорив із помічником Генерального секретаря НАТО Девідом Кеттлером підготовку до саміту Альянсу у Вільнюсі, а також ситуацію на фронті й оборонні потреби України.

26 лютого 2023

20 лютого 2023

18 лютого 2023

03 лютого 2023

19 січня 2023

10 грудня 2022


москва вже мала гарантії безпеки, але сама від них відмовилась - німецький міністр

Державний міністр Міністерства закордонних справ Німеччини Тобіас Лінднер вважає, що Захід не повинен давати росії якісь нові «гарантії безпеки», оскільки москва вже мала усі гарантії, від яких вона сама ж і відмовилася.

08 грудня 2022


Волкер - Макрону: Гарантіями безпеки для Європи є міцна оборона і вступ України й Грузії у НАТО

Найкращі гарантії безпеки для Європи полягають у побудові міцної оборони, зобов’язанні рф виконувати підписані угоди, а також членстві України й Грузії в Північноатлантичному альянсі, щоби убезпечити їх від повторного нападу.

06 грудня 2022

05 грудня 2022

04 грудня 2022

30 листопада 2022

15 листопада 2022


Заступник глави ОП обговорив у Польщі гарантії безпеки України та інтеграцію в ЄС

Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква під час робочого візиту до Польщі обговорював безпекові питання, у тому числі щодо гарантій безпеки України, питання інтеграції в ЄС, а також поспілкувався з українськими студентами.

21 вересня 2022

20 вересня 2022

13 вересня 2022


Єрмак ознайомив представників Східної Європи та країн Балтії з рекомендаціями щодо гарантій безпеки

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак провів онлайн-зустріч формату «Київська ініціатива» за участю зовнішньополітичних радників глав держав та урядів Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Румунії, Словаччини, Чехії та Угорщини.


Расмуссен обіцяє просувати майбутній Київський безпековий документ у «важливих столицях»

Колишній генеральний секретар НАТО, прем'єр-міністр Данії Андерс Фог Расмуссен заявив про готовність просувати майбутній Київський безпековий документ у столицях потенційних країн-гарантів.


Київський безпековий договір не буде повторенням Будапештського меморандуму - Расмуссен

Колишній генеральний секретар НАТО і прем'єр-міністр Данії Андерс Фог Расмуссен заявив, що майбутній Київський безпековий договір матиме три важливі відмінності від Будапештського меморандуму, який виявився недієвим.

11 вересня 2022

02 серпня 2022


Гарантії безпеки: Єрмак заявив, що Японія зацікавлена у переговорах

Із боку Японії були сигнали щодо зацікавленості в долученні до переговорного процесу про гарантії безпеки для України. Для України у боротьбі з російським агресором дуже важливою й цінною є підтримка Японії.

23 липня 2022


Модель безпекових гарантій буде адаптованою до конкретних потреб України - Расмуссен

Міжнародна робоча група під співголовуванням керівника Офісу Президента Андрія Єрмака та колишнього генерального секретаря НАТО Андерса Фога Расмуссена обговорила проєкт плану рекомендацій щодо майбутніх гарантій безпеки для України.

19 липня 2022


Ні Україна, ні партнери не бачать можливості, щоб росія була серед гарантів безпеки – Єрмак

Україна веде перемовини щодо гарантій безпеки зі Сполученими Штатами Америки, Великою Британією, Францією, Німеччиною, Італією, Польщею, Туреччиною, Австралією й іншими країнами.

07 липня 2022

01 липня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-