Гарантії безпеки

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

22 лютого 2024


Дайджест для мешканців прифронтових територій «УКРАЇНА СВОЇХ ПІДТРИМУЄ». Випуск № 6

Україна підписала безпекові угоди з трьома країнами, на черзі - Данія. Запроваджені нові санкції проти РФ. Сім збитих російських літаків – серйозний удар по іміджу агресора. «Гроші ходять за людиною» тепер і в соціальній сфері.

21 лютого 2024


Погодження змін до Європейського фонду миру відкриє шлях до безпекової угоди між Україною і ЄС - Ченцов

Завершення дискусіях між країнами-членами та прийняття змін до Європейського фонду миру, що передбачають створення окремого інструменту військової допомоги для України, відкриє шлях для укладення безпекової угоди між Україною і ЄС.

20 лютого 2024


США забезпечуватимуть оборону України до її вступу в НАТО - посол Брінк про безпекову угоду

Угода про співпрацю у сфері безпеки між Сполученими Штатами та Україною наразі все ще опрацьовується, вона покликана забезпечити оборону України до того моменту, як вона приєднається до НАТО.

19 лютого 2024

18 лютого 2024


Україна та США можуть підписати безпекову угоду і до саміту НАТО - Стефанішина

Україна і США можуть підписати безпекову угоду і до ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні в липні, однак українська сторона фокусується на голосуванні Конгресом за пакет допомоги, оскільки це питання виживання.

17 лютого 2024


Зеленський: Безпекова угода з Францією посилює Україну, наших воїнів і наш народ

Угода про співробітництво у сфері безпеки між Україною та Францією, яку лідери двох держав підписали під час переговорів у Парижі, є продовженням Вільнюської декларації «Групи семи», погодженої в липні 2023 року.

16 лютого 2024


Макрон: Угода з Україною - це конкретні зобов’язання, а не розпливчасті домовленості

Президент Франції Емануель Макрон заявив, що усі угоди України про співпрацю з іншими державами взаємодоповнюють одна одну, але історія вже навчила, що працюють лише конкретні зобов'язання.

14 лютого 2024


Україна і Франція провели черговий раунд переговорів про гарантії безпеки

Українська переговорна команда на чолі із заступником керівника Офісу Президента Ігорем Жовквою провела черговий раунд переговорів із Францією щодо укладення двосторонньої безпекової угоди.

13 лютого 2024

08 лютого 2024

07 лютого 2024


В ОП обговорили гарантії безпеки із заступницею міністра закордонних справ Естонії

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква провів зустріч із заступницею міністра закордонних справ Естонської Республіки Кюлліке Сілласте-Еллінг під час якої співрозмовники обговорили безпекову угоду.

05 лютого 2024

04 лютого 2024

03 лютого 2024

31 січня 2024


Стефанішина обговорила з прем'єркою Латвії завтрашній саміт Євроради

Віцепремʼєр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина та прем’єр-міністр Латвія Евіка Сіліня обговорили завтрашній саміт Європейської ради, безпекові питання та початок переговорного процесу щодо вступу України в ЄС.

24 січня 2024

22 січня 2024

14 січня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-