Порошенко прийняв вірчі грамоти у послів трьох країн

Порошенко прийняв вірчі грамоти у послів трьох країн

Фото
Укрінформ
Президент України Петро Порошенко прийняв вірчі грамоти у послів Республіки Гватемала, Республіки Чилі та Ісламської Республіки Мавританія.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Президент України Петро Порошенко прийняв вірчі грамоти у послів іноземних держав (за сумісництвом): Республіки Гватемала – Хосе Франсіско Калі Тсая, Республіки Чилі – Хуліо Браво, Ісламської Республіки Мавританія – Мухамеда Махмуда Брахім Хліля", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час зустрічі з послом Республіки Гватемала Порошенко висловив вдячність цій державі за сталу підтримку суверенітету і територіальної цілісності України. Були обговорені питання активізації двостороннього політичного діалогу, а також перспективи розвитку торговельно-економічного співробітництва, зокрема у галузях енергетики, сільського господарства та гірничодобувної промисловості. 

Читайте також: Президент подав до Ради законопроект про нацбезпеку

"Сторони підкреслили готовність інтенсифікувати роботу із запровадження безвізового режиму між двома країнами", - повідомили у прес-службі.

У ході розмови з Главою дипломатичної місії Республіки Чилі Президент України наголосив на важливості поглиблення політичних та ділових контактів між двома державами на всіх рівнях. Сторони підтвердили спільну зацікавленість у розвитку торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва і відзначили необхідність відновлення практики проведення засідань відповідної міжурядової комісії. 

Фото: прес-служба Президента України

Під час бесіди Президента з послом Ісламської Республіки Мавританія відзначалась необхідність активізації політичного діалогу між двома державами, поглиблення взаємовигідного співробітництва в торговельно-економічній сфері. "Наголошено на важливості більш тісного співробітництва між Україною та Ісламської Республікою Мавританія у рамках міжнародних організацій, передусім ООН", - поінформували у прес-службі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-