Посол

02 жовтня 2023

28 вересня 2023

27 вересня 2023


Глава держави прийняв вірчі грамоти від нових послів Естонії, Словенії, Угорщини та ЄС

Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти від новопризначеного Посла Естонської Республіки в Україні Аннелі Кольк, Посла Республіки Словенія в Україні Матеї Превольшек, Посла Угорщини в Україні Антала Хеізера та Посла Європейського Союзу в Україні Катаріни Матернової.


Президент прийняв вірчі грамоти від послів шести країн та ЄС

Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти від новопризначеного Посла Французької Республіки в Україні Гаеля Весьєра, Посла Великої Британії в Україні Мартіна Гарріса й Посла Канади в Україні Наталки Цмоць.

23 вересня 2023

22 вересня 2023

20 вересня 2023

15 вересня 2023

14 вересня 2023


«Загроза» українського аграрного сектору для ЄС: посол Зварич відреагував на заяву польського міністра

Посол України в Польщі Василь Зварич критично відреагував на заяву у польських ЗМІ міністра сільського господарства Польщі Роберта Телуса, який назвав аграрний сектор України “загрозою для сільського господарства країн ЄС”.

12 вересня 2023

11 вересня 2023


В Україні розпочинає роботу новопризначений посол Британії

Заступник міністра закордонних справ України Євген Перебийніс прийняв копії вірчих грамот у новопризначеного посла короля Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Мартіна Гарріса.

08 вересня 2023

07 вересня 2023


У Туреччині не бачать жодних іміджевих втрат для Ердогана після візиту в Сочі - посол Боднар

У Туреччині позитивно оцінюють візит президента Реджепа Тайїпа Ердогана до Сочі на зустріч з російським президентом Володимиром Путіним і не вбачають у цьому жодних іміджевих чи практичних втрат для турецького лідера.


Посол ЄС згадав найбільш пам’ятні моменти за чотири роки роботи в Україні

Голова Представництва ЄС Матті Маасікас назвав найбільш пам’ятними моментами за чотирирічну дипломатичну каденцію в Україні візит до Херсона відразу після його звільнення з-під російської окупації і внесення прапора ЄС до зали Верховної Ради.

05 вересня 2023


Росія маніпулює цифрами щодо постачання зерна в країни Африки - посол Боднар

Аргументи Росії щодо низького показника постачання зерна в країни Африки є безпідставними, оскільки окрім прямого постачання збіжжя, нужденні країни Африки та Азії отримують перероблену в третіх країнах продукцію.

04 вересня 2023

03 вересня 2023

02 вересня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-