Посол

03 липня 2020


У Бразилії продовжують використовувати антиукраїнські штами російської пропаганди

У Бразилії РФ продовжує використовувати штами російської пропаганди, спрямовані на дискредитацію України, для чого використовує не лише власні структури в країні, ЗМІ, а також місцеве населення, в т.ч. викладачів внз, експертів та політиків.

02 липня 2020

01 липня 2020

30 червня 2020


Джапарова обговорила з послом Франції пріоритети у захисті суверенітету України

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова обговорила під час зустрічі з послом Французької Республіки в Україні Етьєном де Понсеном пріоритети взаємодії у захисті суверенітету і територіальної цілісності України та деокупації Криму.

23 червня 2020


Джапарова обговорила справу Марківа з послом Італії

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова під час зустрічі з послом Італійської Республіки в Україні Давіде Ла Чечіліа порушила питання щодо справи військового Національної гвардії України Віталія Марківа, ув’язненого в Італії.

22 червня 2020

18 червня 2020

16 червня 2020


Чехія готова передати Україні 3D-технології друкування масок

Чеська сторона висловила готовність передати Україні технології з виробництва протиепідемічних товарів і захисних засобів, розроблених чеськими науково-дослідними інститутами протягом кризового періоду.


Завдяки послу Шамшуру Україну слухали і чули – французький експерт

Проукраїнський активіст Франції, один із засновників проєкту "Ні містралям для Путіна" Бернар Грюа відзначив досягнення офіційного представника України у Франції Олега Шамшура та попередив його наступника - Вадима Омельченка - про виклики, які на нього чекають.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-