Порошенко та Квірікашвілі скоординували позиції щодо безвізу

Порошенко та Квірікашвілі скоординували позиції щодо безвізу

Укрінформ
Президент Петро Порошенко у Давосі обговорив з Прем'єр-міністром Грузії Гіоргі Квірікашвілі можливість активізації політичних відносин та посилення торговельно-економічної і культурної співпраці.

Про це інформує прес-служба Глави держави.

«Співрозмовники обговорили широкий спектр актуальних питань двостороннього порядку денного. Особливу увагу було приділено спільним крокам з активізації політичного діалогу, а також поглиблення торговельно-економічної та культурної співпраці», - ідеться в повідомленні.

Крім того, сторони відзначили важливість продовження успішної практики взаємодії у рамках міжнародних організацій, а також підтвердили незмінність позицій щодо обопільної підтримки суверенітету та територіальної цілісності обох країн.

Під час зустрічі був узгоджений попередній графік двосторонніх заходів високого рівня у 2017 році, зокрема у контексті відзначення 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Грузією.

Як зазначили в АП, співрозмовники також скоординували позиції щодо безвізового режиму, на який у 2017 році розраховують громадяни України та Грузії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-