Завершився перший етап подання е-декларацій за 2015 рік

Завершився перший етап подання е-декларацій за 2015 рік

3574
Ukrinform
Перший етап подання е-декларацій за 2015 рік для суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище завершився 30 жовтня о 24:00.  

Про це повідомляє Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму сайті.

«Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 30 жовтня о 24:00 завершився перший етап подання електронних декларацій за 2015 рік для суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище», - йдеться у повідомленні.

Відповідно до пункту 2 розділу XIII «Прикінцеві положення» Закону України «Про запобігання корупції» у 2016 році службові особи, які на день початку роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, згідно зі статтею 50 Закону займають відповідальне та особливо відповідальне становище, зобов’язані подати щорічні декларації за минулий рік у порядку, встановленому цим Законом, протягом 60 календарних днів після початку роботи системи.

Як повідомлялося, система електронного декларування почала працювати з 1 вересня 2016 року (згідно з рішенням Національного агентства від 18 серпня 2016 р. №1). Таким чином, для суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, останнім днем подання декларації за 2015 рік особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, є 30 жовтня 2016 року. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-