Чистий прибуток Ощадбанку за 2023 рік становить ₴6 мільярдів

Чистий прибуток Ощадбанку за 2023 рік становить ₴6 мільярдів

Укрінформ
На основі звіту незалежного аудитора Ощадбанк затвердив остаточні результати 2023 року із чистим прибутком у 6 млрд гривень.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Ощадбанку.

"Правління та наглядова рада Ощаду схвалили остаточні результати роботи у 2023 році на основі аудиторської звітності і висновку без зауважень. За підсумками річних коригуючих проведень фінансовий результат банку сягнув майже 6 млрд грн – це рекордний рівень за весь час його роботи. Фінальна сума прибутку перевищила попередні результати 2023 року, які було оголошено раніше, більш ніж на 1,2 млрд грн", - йдеться в повідомленні.

В Ощадбанку зазначають, що 2023 рік став восьмим поспіль роком, протягом якого банк демонструє прибуткову діяльність. Загальний прибуток Ощадбанку за ці роки становив близько 12 млрд грн. Після збитків 2014-2015 років, спричинених втратою активів в окупованих Криму та частині Донецької та Луганської областей, протягом 2 років Ощадбанк вийшов на стабільну прибуткову діяльність і до цього часу продовжує поступове покращення фінансових показників.

Читайте також: Ощадбанк продає три земельні ділянки у Києві

Окрім того, підбито підсумки роботи в першому кварталі 2024 року. Продовжуючи позитивний тренд, започаткований у минулому році, Ощад показав значне поліпшення фінансових показників. Так, чистий прибуток за перші три місяці 2024 року становить 4,9 млрд грн – порівняно з аналогічним періодом минулого року він зріс на 2,3 млрд грн, або на 91%. Значною мірою це обумовлено нарощенням операційних доходів, які збільшились на 0,9 млрд грн, або на 14%, а також позитивним результатом переоцінки ОВДП з індексованою вартістю на 1,2 млрд грн.

Як повідомлялось, на початку року Ощадбанк повідомив, що за попередніми результатами 2023 року банк отримав 9,5 млрд грн прибутку до оподаткування, а чистий прибуток після оподаткування становить 4,75 млрд грн.

Фото: EXPRES.UA

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-