Гроші

21 травня 2022

20 травня 2022


ЄС перенаправив понад €13 мільйонів на допомогу постраждалим від війни українцям

Керівник генерального директорату Єврокомісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги (DG ECHO) Андреас Папаконстантину поінформував про перепрофілювання коштів для України, які будуть спрямовані на підтримку постраждалого внаслідок війни населення.


Маасікас – про конфіскацію активів рф: У кожній країні ЄС можуть бути різні механізми

У Європейському Союзі наразі обговорюється питання глобальних наслідків і механізмів вилучення заморожених активів російського Центробанку та використання їх для відновлення України після війни.

19 травня 2022

18 травня 2022


Єврокомісія пропонує виділити Україні макрофінансову допомогу на €9 мільярдів

Європейська комісія запропонувала план допомоги Україні та її повоєнної відбудови, що передбачає довгострокові реформи й інвестиції, а також негайну короткотермінову макрофінансову допомогу в обсязі 9 мільярдів євро у 2022 році.

17 травня 2022


Сенат США провів перше процедурне голосування за пакет для України на $40 мільярдів

Верхня палата Конгресу США переважною більшістю голосів ухвалила припинити дебати стосовно законопроєкту про виділення майже $40 мільярдів на підтримку України та перейти до подальших кроків.

15 травня 2022


За надання Україні $40 мільярдів проголосують у середу - лідер республіканців у Сенаті США

Лідер республіканців у Сенаті США Мітч Макконнелл очікує, що сенатори в середу, 18 травня, остаточно проголосують за надання додаткової допомоги Україні в розмірі майже 40 млрд доларів.

13 травня 2022

12 травня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-