PGNiG інвестує в газовидобуток в Україні $50 мільйонів — це лише перший транш

PGNiG інвестує в газовидобуток в Україні $50 мільйонів — це лише перший транш

Укрінформ
Польська державна нафтогазова компанія PGNiG на першому етапі інвестує в газовидобуток в Україні 50 млн доларів, у подальшому інвестиції можуть сягнути 500 млн доларів.

Як передає Укрінформ, про це повідомив у Фейсбуці голова Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус, який був присутній під час підписання угоди між PGNiG та ERU.

«Була підписана важлива угода про співпрацю компаній PGNiG і ERU Management Services, яка передбачає, що ці дві компанії створюють партнерство 85%/15% та розпочинають реалізацію проєкту з видобутку газу на заході України. Це перша інвестиція польського PGNiG у газовидобуток в Україні. На першому етапі планується інвестувати 50 млн дол.», – написав Герус.

Депутат додав, що згодом обсяг інвестицій польської компанії може сягнути 500 млн дол.

Як повідомлялося, 30 серпння Польська державна нафтогазова компанія PGNiG оголосила про підписання угоди з українсько-американською компанією "Енергетичні ресурси України" (ERU), яка передбачає спільні геологорозвідувальні роботи з пошуку газу в Україні. В результаті угоди PGNiG придбає 85% компанії "Карпатгазвидобування".

У травні PGNiG отримала від Антимонопольного комітету України дозвіл на придбання контрольного пакета акцій компанії “Карпатгазвидобування”, яка є власністю українсько-американської компанії "Енергетичні ресурси України" (ERU).

Читайте також: Польська PGNiG підписала угоду про розвідку газу в Україні

PGNiG та ERU у грудні 2019 року підписали угоду про співпрацю щодо розвідки і видобутку газу в західній Україні, поблизу кордону з Польщею. У польській компанії тоді заявляли, що мають відповідний досвід і ноу-хау для видобутку газу в цьому регіоні.

Торік PGNiG продала в Україну 1,2 млрд кубометрів газу, а в першому кварталі цього року - 210 млн кубометрів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-