Інвестиції

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

15 червня 2024

14 червня 2024


Microsoft інвестує понад $7 мільярдів у нові дата-центри в Іспанії

Американський технологічний гігант Microsoft планує інвестувати 6,69 мільярда євро (7,16 мільярда доларів) у розвиток нових центрів обробки даних в іспанському регіоні Арагон, який стає головним центром хмарних обчислень у Європі.

11 червня 2024


Заступник міністра сказав, скільки грошей потрібно для інтеграції економіки України в ЄС

Для того, щоби досягти середнього рівня показників ВВП на душу населення, який існує в Євросоюзі, та успішно інтегруватися в ЄС, Україна потребуватиме від 10 до 30 млрд євро щороку інвестицій упродовж наступних десяти років.


Мобілізація понад €1 мільярда для України: у Берліні підписали нове фінансування

У Берліні на полях Конференції з відновлення України підписано нове фінансування від ЄІБ та Європейської комісії для мобілізації понад 1 мільярда євро для українського бізнесу та відновлення місцевої критичної інфраструктури.


Україна має великий потенціал для зовнішніх інвестицій попри війну - Пріцкер

Попри стан війни, Україна має великий потенціал для зовнішніх інвестицій прямо зараз, підкріплений гарантіями безпеки з боку Заходу. До того ж країна багата на природні ресурси, а українці налаштовані відновити свою економіку.


Голова ПРООН: Важливо не лише реагувати на гуманітарну кризу, а й інвестувати в Україну

Голова ПРООН Ахім Штайнер підкреслив, що важливо не лише реагувати на гуманітарну кризу, а й інвестувати та проявляти більшу активність, допомагаючи Україні функціонувати як на державному, на національному та місцевому рівні.


ЄС створює програму підтримки інвестицій в Україну на €1,4 мільярда

Європейський Союз надає Україні ґрунтовну фінансову допомогу в рамках бюджетного Українського фонду в обсязі 50 мільярдів євро, і водночас разом із партнерськими європейськими банками створює фінансову програму в обсязі 1,4 мільярда євро для приваблення в Україну зовнішніх капітальних інвестицій.


Консультативна рада бізнесу допомагатиме уряду із залученням інвестицій в Україну

Представники Консультативної ради бізнесу (Business Advisory Council) консультуватимуть уряд щодо покращення бізнес-клімату, залучення інвестицій в приватний сектор та подолання перешкод на шляху до ведення бізнесу в Україні.

07 червня 2024

04 червня 2024


«Хмари» і штучний інтелект: Microsoft інвестує понад $3 мільярди у проєкти в Швеції

Американський технологічний гігант Microsoft заявив про інвестування 33,7 млрд шведських крон (3,21 мільярда доларів) у розширення своєї хмарної та ШІ-інфраструктури у Швеції протягом дворічного періоду.

03 червня 2024


АРМА пропонує допустити іноземних інвесторів до управління арештованим майном

Національне агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) ініціювало зміни до законодавства, які врегулюють питання участі у конкурсах на обрання управителя арештованого майна іноземних компаній.

29 травня 2024


СКУ долучився до форуму про роль діаспори у відбудові України

Світовий конгрес українців на чолі з президентом СКУ Павлом Ґродом долучився до форуму «Роль інституцій діаспори у залученні інвестицій для відбудови України», що відбувся у Києві 29 травня за організації Торгово-промислової палати України.

28 травня 2024


Відбудова України - 2024

Етнохаб на Прикарпатті чекає військових та переселенців для психологічного відновлення. Коли Україна нарешті налагодить виробництво віконного скла? Ексклюзивні фото з відновленого басейну у Харкові.


Amazon планує вкласти в Італію мільярди євро для розширення свого бізнесу в Європі - ЗМІ

Технологічний гігант компанія Amazon веде переговори з урядом Італії про інвестування мільярдів євро в розширення центрів обробки даних у країні в межах зусиль щодо збільшення «хмарних» пропозицій та присутності свого бізнесу в Європі.

27 травня 2024

24 травня 2024

23 травня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-