Газ

23 травня 2022


Марченко закликав Японію та інші країни запровадити повне ембарго на російські нафту і газ

Міністр фінансів України Сергій Марченко закликав Японію та інші країни запровадити повне ембарго на російські нафту і газ з метою припинення фінансування військової машини росії.

22 травня 2022


На колишньому сміттєзвалищі на Львівщині відкрили біогазову електростанцію

Понад 800 тис. куб. м газу на рік та “зелена” енергія для близько 735 сімей. Саме такий результат даватиме сучасна біогазова електростанція, що запрацювала на полігоні твердих побутових відходів у Львівській області.

21 травня 2022


Фейковий «мер» Херсона обіцяє зниження тарифів на вкрадені окупантами газ та електроенергію

Російські колаборанти заявляють, що з травня у Херсоні можуть знизити тарифи на житлово-комунальні послуги. Насправді вони збираються продавати мешканцям тимчасово окупованих територій вкрадені в України ресурси.

20 травня 2022


ЄС має намір позбутися залежності від російського газу до 2027 року – Боррель

Перед Євросоюзом після початку повномасштабної війни росії проти України постали два глобальні виклики – геополітична криза у сфері безпеки та боротьба з кліматичними змінами, що робить необхідним позбутися залежності від російського газу не пізніше 2027 року.

19 травня 2022

18 травня 2022


Україна планує розвивати інтеграцію з європейськими газовими ринками - Герус

Україна планує розвивати інтеграцію з європейськими ринками в газовому секторі, зокрема в напрямку використання європейськими компаніями наявної інфраструктури для зберігання газу (ПСГ) та розбудови нової.


Польща може допомогти Україні отримати газ «іншої молекули» – Макогон

Гендиректор Оператора ГТС України Сергій Макогон вважає, що Польща може сприяти перемозі нашої держави на енергетичному фронті, дозволивши використання своїх LNG-терміналів для отримання газу «іншої молекули».


Газпром обмежує газопостачання до ЄС, не використовує вже оплачені потужності через «Суджу»

Оператор ГТС російської федерації ПАТ "Газпром" не використовує вже оплачені потужності для транзиту по газовимірювальній станції "Суджа", штучно обмежуючи постачання газу до Європи.

17 травня 2022

16 травня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-