Коболєв: Субсидіанти після монетизації субсидій оплачують газ більш як на 100%

Коболєв: Субсидіанти після монетизації субсидій оплачують газ більш як на 100%

Укрінформ
Побутові споживачі компанії НАК "Нафтогаз України" у Кіровоградській області, що отримують субсидії, у лютому - після старту монетизації субсидій - оплатили більш як 100% спожитого газу.

Про це у Facebook написав голова правління НАК Андрій Коболєв.

"З лютого в Україні стартувала монетизація субсидій, і наразі вже можна зробити перші висновки щодо того, наскільки відповідально громадяни витрачають отримані від держави кошти. На прикладі Кіровоградської області, де більшість людей купує газ у Нафтогазу, бачимо, що споживачі-субсидіанти розраховуються сумлінно. За лютий вони спожили газ загальною вартістю 132,1 млн грн, а сплатили за нього 134,9 млн грн (включно з переплатами) – більше 100% вартості", - йдеться у повідомленні.

На думку Коболєва, є всі підстави вважати монетизацію субсидій успішною, а громадян, які отримують підтримку держави, – відповідальними.

"Структурам пана Фірташа та його соратників до такого рівня відповідальності, на жаль, дуже далеко. Це підтверджує нашу давню, але цілком актуальну і зараз тезу - довіряти гроші треба живим людям, а не паразитам-посередникам, які не створюють жодної додаткової вартості", - стверджує Коболєв.

Читайте також: Нафтогаз планує заробити за рік 16 мільярдів

Як повідомлялося, у березні 3 370 тис. домогосподарств отримали кошти для сплати за житлово-комунальні послуги на загальну суму 5,7 млрд гривень. У держбюджеті на 2019 рік на субсидії закладено 55 млрд грн, з яких 12 млрд грн українці мають отримати "живими коштами".

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" з 1 квітня 2019 року знизила ціну газу на квітень для своїх побутових споживачів у Кіровоградській області та інших регіонах на 2%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-