Коболєв

26 листопада 2021


Президент: Розділити Укрнафту запропонував Коболєв

Президент Володимир Зеленський заявляє, що пропозицію розділити ПАТ "Укрнафта" між державою та приватними співвласниками, підконтрольними Ігорю Коломойському, висловив колишній очільник НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.

23 вересня 2021

07 липня 2021

10 травня 2021


Шмигаль: Звільнення Коболєва не вплинуло на перемовини із кредиторами

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль впевнений, що звільнення голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва та відсторонення наглядової ради не вплинуло на перемовини України із міжнародними партнерами.

03 травня 2021

30 квітня 2021


Вітренко назвав пріоритети для Нафтогазу

Розв’язання фінансових та операційних проблем, передовсім розвиток АТ “Укргазвидобування” та збільшення власного газовидобутку, є “національним” завданням уряду і нового керівництва НАК “Нафтогаз України”.

29 квітня 2021


Штати поширили жорстку заяву стосовно останніх змін у керівництві Нафтогазу

Офіційний Вашингтон висловив «глибоке занепокоєння» у зв’язку з останніми діями українського уряду щодо зміни керівництва ВАТ «Нафтогаз України», назвавши це «розважливим кроком» із використанням лазівки в процедурних правилах.


Зміни в керівництві Нафтогазу викликають запитання щодо реформ в Україні - Держдеп

Останні зміни в керівництві НАК «Нафтогаз України» підвищують вірогідність переведення підприємства в режим ручного управління, а також викликають запитання щодо прихильності уряду реформі корпоративного управління.

28 квітня 2021

27 квітня 2021


Нафтогаз торік списав понад ₴20 мільярдів боргів приватних газзбутів

Через фактичне припинення розрахунків приватних постачальників з групою "Нафтогаз" після скасування у серпні минулого року ПСО (покладання спеціальних обов’язків із забезпечення населення газом за пільговими цінами) держкомпанії довелося списати понад 20 млрд грн боргів газзбутів.

08 квітня 2021

26 березня 2021

25 березня 2021

19 березня 2021

05 березня 2021


Облгази та газзбути і далі у Фірташа: «тарифна» комісія має розглянути питання - Коболєв

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) має розглянути питання про те, чому досі не відбулося реальне відокремлення облгазів та газопостачальних компаній (газзбутів), більшість з яких входять в групу РГК олігарха Дмитра Фірташа.

04 березня 2021

18 лютого 2021

16 лютого 2021


Вітренко запропонував Шмигалю звільнити Коболєва і наглядову раду «Нафтогазу» - ЗМІ

В.о. міністра енергетики Юрій Вітренко запропонував прем'єр-міністру Денису Шмигалю винести на розгляд Кабміну питання щодо звільнення голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва, а також розірвання контрактів з членами наглядової ради компанії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-