Коболєв

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

14 грудня 2023


ВАКС почав розгляд по суті справи Коболєва

Вищий антикорупційний суд розпочав розгляд по суті у справі, порушеній проти колишнього голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Андрія Коболєва.

01 грудня 2023

10 жовтня 2023


Коболєв не є радником Санду – адміністрація президента Молдови

В адміністрації президента Молдови заявили, що ексглава українського «Нафтогазу» Андрій Коболєв за рекомендацією Єврокомісії дійсно консультував молдовську владу та Міністерство енергетики з питань аудиту боргу підприємства Moldovagaz, але він не є радником Маї Санду.

06 жовтня 2023

25 вересня 2023

10 серпня 2023

18 квітня 2023

14 квітня 2023


НАБУ заявляє про нові докази у справі Коболєва

У Національному антикорупційному бюро обґрунтовують потребу продовження слідства у справі ексочільника НАК “Нафтогаз України” Андрія Коболєва появою нових доказів — листування осіб, які були залучені до нарахування йому премії у розмірі 229 млн грн.

12 квітня 2023


НАБУ повторно клопотатиме, щоб у справі Коболєва продовжили терміни слідства

Представники НАБУ вручили ексочільнику НАК “Нафтогаз України” Андрію Коболєву клопотання про продовження термінів слідства у його справі після того, як слідчий суддя Вищого антикорупційного суду відмовився продовжувати терміни розслідування справи.

14 березня 2023

07 березня 2023


САП вимагає зміни запобіжного заходу для Коболєва

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури звернувся до суду з клопотанням про зміну запобіжного заходу для колишнього голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва на тримання під вартою з альтернативою внесення 365 млн грн застави (10 млн дол).


Коболєв назвав заяву САП щодо його рахунків маніпулятивною

Колишній голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв назвав "маніпулятивною" заяву Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, у якій, в тому числі, йдеться про те, що суд не арештовував жодні його рахунки.


САП готує клопотання про арешт Коболєва

Спеціалізована антикорупційної прокуратура готує клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для колишнього голови правління НАК “Нафтогаз України” Андрія Коболєва, оскільки до 6 березня заставу у встановленому судом розмірі за нього не внесено.


Коболєв не вніс заставу, але його рахунки суд не арештовував - САП

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі заявляють, що всупереч поширеній у деяких ЗМІ інформації, жодні рахунки колишнього голови правління НАК “Нафтогаз України” станом на 7 березня суд не арештовував.

06 березня 2023


Підозри Коболєву і Дихне: у НАБУ відповіли на повідомлення про «переслідування» реформаторів

Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура досліджували дії колишнього керівника міжнародного аеропорту "Бориспіль", ексочільника авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" Євгена Дихне, а також колишнього голови правління Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” Андрія Коболєва виключно щодо їх відповідності законам.

01 березня 2023

31 січня 2023


ВАКС визнав підозру Коболєву необґрунтованою – адвокат

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду визнав необґрунтованим повідомлення про підозру колишньому голові правління НАК "Нафтогаз України" Андрію Коболєву, якого звинувачують у незаконному нарахуванні собі премії у розмірі 229 млн грн у 2018 році.

23 січня 2023

20 січня 2023


Премії в Нафтогазі: ВАКС переніс засідання з обрання запобіжного заходу Коболєву

Вищий антикорупційний суд оголосив перерву в засіданні з розгляду запобіжного заходу колишньому голові правління національного акціонерного товариства «Нафтогаз України», призначивши наступне на 23 січня.

19 січня 2023


САП просить суд заарештувати Коболєва — застава 365 мільйонів

Спеціалізована антикорупційна прокуратура просить суд застосувати до ексголови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 365 млн грн.


«Ховатися не буду»: Коболєв відреагував на підозру від НАБУ і САП

Колишній голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв після того, як йому оголосили підозру про ймовірне розкрадання понад 229 млн грн, заявив, що «не буде ховатись та доводитиме свою правоту» в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-