Порошенко в Сумах запустив лінію італійського виробництва Guala pack group

Порошенко в Сумах запустив лінію італійського виробництва Guala pack group

Фото
Укрінформ
Під час робочої поїздки до Сум Президент України Петро Порошенко взяв участь у запуску нової лінії виробництва італійської групи компаній Guala pack group.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Сьогодні у нас дуже велика урочиста подія, і це не лише свято Петра і Павла, з яким я всіх вітаю, а й відкриття нового сучасного надзвичайно важливого виробництва у нас тут, у Сумах. Виробництва, яке потужний італійський інвестор прийняв рішення будувати саме у нас, в Україні. Він має можливість будувати це в будь-якій країні світу - в ЄС, на Далекому Сході, в Китаї чи Латинській Америці, але прийняв рішення, що найкраще місце для будівництва цього підприємства - Україна”, - сказав Порошенко під час урочистої церемонії запуску нової лінії.

За словами Порошенка, італійський інвестор має позитивний досвід відкриття цього підприємства в Україні у 2014 році, позитивний досвід, що стосується роботи в Сумах, високої якості продукції, її конкурентної вартості, сприятливого інвестиційного клімату. Саме тому, сказав Президент, було прийнято рішення почати будівництво другої черги, і інвестор не планує зупинитися на цьому.

Президент наголосив, що поки лише 15 % продукції виробництва буде споживатися в Україні, а 85 % - ітиме за кордон, демонструючи якість, конкурентноздатність української продукції, високі технології виробництва.

На підтвердження цих слів Порошенко у присутності глави Сумської ОДА та посла Італії запустив нову лінію Guala pack group, яка є світовим лідером у галузі виробництва пакувальних матеріалів і навіть похвалився першим зразком нової продукції для дітей, який він залишив собі на пам’ять. 

Читайте також: В Україні за три роки запустили 60 нових заводів - Президент

За словами Президента, середня зарплата на новому виробництві сягатиме більше 12 тис. грн, і воно сплачуватиме до бюджету десятки мільйонів гривень податків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-