В Естонії видали перший практичний посібник українською – з вивчення естонської мови

В Естонії видали перший практичний посібник українською – з вивчення естонської мови

Укрінформ
В Естонії вийшов підручник «Розмовляємо естонською. Räägime eesti keelt», призначений для опанування естонської мови українцями. Співавтори посібника – Хейніке Хейнсоо та Максим Касянчук. 

Як передає кореспондент Укрінформу, про це повідомляє портал національного телерадіомовлення ERR.

«Досі українці вивчали естонську мову через іноземну мову, чи то англійську, чи російську. Українці є другою за величиною меншиною в Естонії, вони задіяні в багатьох сферах економіки, і допомога в опануванні естонської мови на базі української безумовно необхідна», – сказала Хейнсоо.

Фото: err.ee
Фото: err.ee

Посібник знайомить з базовою структурою естонської мови, дає короткий огляд граматики й лексики естонської мови. «Його (посібника – ред.) мета – побіжно ознайомити читачів з цією мовою, її граматикою і лексикою, що може допомогти гостям Естонії в перші дні перебування в країні та закласти основу для вивчення мови за допомогою інших підручників», – додав Касянчук.

За словами почесного доцента Тартуського університету Хейніке Хейнсоо, ідея видати навчальний посібник для українців виникла у неї восени 2019 року, коли вона почала працювати лектором естонської мови у Львівському університеті імені Івана Франка.

Про те, як отримати посібник, можна дізнатися, якщо зв'язатися з Хейніке Хейнсоо електронною поштою: heinike.heinsoo@ut.ee.

Як повідомляв Укрінформ, у Туреччині презентували вперше розроблений підручник з української мови для турецької аудиторії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-