Естонія

31 січня 2023

30 січня 2023

29 січня 2023


Прем’єрка Естонії розкритикувала рішення МОК про допуск росіян і білорусів до Олімпіади

Глава уряду Естонії Кая Каллас назвала політично і морально неправильним рішення Міжнародного олімпійського комітету дозволити спортсменам із росії та білорусі брати участь в Олімпійських іграх - 2024 в Парижі під нейтральним прапором.

26 січня 2023

24 січня 2023

23 січня 2023


Будемо дотримуватися паритету: Естонія відреагувала на вислання посла з рф

Міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу заявив, що закличе країни-члени ЄС слідувати принципу паритетності в дипломатичних відносинах із росією, згідно з яким кількість дипломатів в обох країнах має бути однаковою.


росія вислала посла Естонії

Міністерство закордонних справ росії викликало посла Естонії в москві Маргуса Лайдре і заявило йому про пониження рівня диппредставника в обох країнах до тимчасового повіреного у справах і наказало йому залишити рф до 7 лютого.

19 січня 2023

18 січня 2023


В Естонії міністри оборони кількох країн обговорять нові військові поставки Україні

У четвер в Естонії відбудеться зустріч міністрів оборони країн, які підтримують Україну, де обговорюватимуть надання подальшої військової допомоги країні, що бореться з російською агресією.

16 січня 2023

13 січня 2023


Естонські рятувальники передали Україні спецтехніку та генератори

Державна служба України із надзвичайних ситуацій отримала від Асоціації рятувальників Естонії спеціальну техніку для потреб українських рятувальників, зокрема спецавто, обладнане трейлером-кухнею із необхідним обладнанням.


Єрмак і держсекретар МЗС Естонії обговорили формулу миру Зеленського

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак обговорив з державним секретарем Міністерства закордонних справ Естонії Йонатаном Всевіовим формулу миру глави Української держави Володимира Зеленського та участь Естонії у її реалізації.


Спікер парламенту Естонії: Ми рішуче підтримуємо створення трибуналу щодо злочинів рф

Спікер естонського парламенту Юрі Ратас на зустрічі в Таллінні з прем'єр-міністром Хорватії Андрієм Пленковичем обговорив подальшу підтримку України, а також запевнив у твердій підтримці у питанні створення спеціальної міжнародної політики.

12 січня 2023


У Єврокомісії кажуть, що намір Естонії конфіскувати російські активи відповідає політиці ЄС

Намір Естонії запровадити правові умови для конфіскації російських активів відповідають загальній політиці ЄС та пропозиціям Єврокомісії включити спроби ухилитися або обійти санкції ЄС до переліку кримінальних злочинів.

11 січня 2023

10 січня 2023

06 січня 2023


Більшість українських біженців в Естонії оплачують своє житло самостійно

Переважна більшість українських біженців оплачує своє перебування в Естонії самостійно: при цьому приблизно 70% мешкають у квартирах, менше ніж 10% – у готелях, решта винаймають кімнату або ділять житлове приміщення ще з кимось.

05 січня 2023


Перемога України екзистенційно залежить від підтримки та єдності союзників – міноборони Естонії

Міністерство оборони Естонії вважає, що шлях України до перемоги екзистенційно залежить від союзницької підтримки, єдності та сили. Оборонне відомство запевнило у подальшій підтримці України.

03 січня 2023


Керівник Конгресу українців Естонії отримала лист подяки за волонтерську діяльність

Віцепрезидентка Світового конгресу українців (СКУ) по Центральній і Східній Європі, керівник Конгресу українців Естонії Віра Коник отримала лист подяки від Департаменту соціального страхування Естонії за волонтерську роботу з допомоги воєнним біженцям.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-