Естонія

22 вересня 2023


Патріарх Варфоломій під час візиту до Естонії поспілкувався з українськими вірними

Під час візиту до Естонії (12-20 вересня), присвяченого 100-річчю отримання Томосу Естонською Апостольською Православною Церквою, Вселенський патріарх Варфоломій поспілкувався з українськими вірними та побажав українцям перемоги у боротьбі за свободу.

21 вересня 2023


Притягнення РФ до відповідальності визначатиме майбутнє світу - Президент Естонії

Росія веде жорстоку війну на знищення України, керуючись лише своїми неоімперіалістичними прагненнями, тож від того, як саме завершиться ця війна, і чи будуть загарбники притягнуті до відповідальності за свої злочини, залежить майбутнє усього світу.

20 вересня 2023


Президент Естонії: Рада Безпеки ООН залишається заручником агресора

Переважна більшість членів ООН проголосували за справедливий мир для України та захист Статуту, ухваливши відповідні резолюції Генасамблеї, однак Рада Безпеки залишається заручником агресора, вважає президент Естонії Алар Каріс.

15 вересня 2023


У Таллінні український громадський діяч створює рукописну книгу про героїв війни

Український громадський діяч, 76-річний Анатолій Лютюк, опікується культурним центром в Таллінні, має свою школу каліграфії та друкарню і зараз створює рукописну книгу про героїв війни з усіх регіонів України.

13 вересня 2023

12 вересня 2023

11 вересня 2023


В ОП подякували Естонії за лідерство в розробці механізму передачі російських активів

Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква обговорив із заступницею міністра закордонних справ Естонії Кюлліке Сілласте-Еллінг реалізацію української Формули миру та притягнення РФ до відповідальності.

09 вересня 2023

08 вересня 2023

07 вересня 2023

04 вересня 2023

01 вересня 2023

31 серпня 2023

30 серпня 2023


Мільйон снарядів для України: Естонія закликає ЄС прискорити темпи постачання

Євросоюз поки відстає у темпах постачання боєприпасів для України та має скористатися всіма можливостями, щоб виконати власні зобов’язання, включаючи використання наявних запасів, відновлення старих боєприпасів або закупівлю артилерійських снарядів у третіх країн.

29 серпня 2023

28 серпня 2023


Прем’єрка Естонії перепросила за фірму її чоловіка, яка працювала у Росії

Прем'єр-міністр Естонії Кая Каллас попросила вибачення за те, що компанія її чоловіка після початку війни в Україні продовжила працювати в Росії, при цьому йти з посади голови уряду вона, як і раніше, не збирається.

27 серпня 2023

26 серпня 2023

25 серпня 2023


Естонія готова бути провідником українських культурних ініціатив у країнах Євросоюзу - МКІП

Тимчасово виконуючий обов'язки міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв провів зустріч із головою Комітету закордонних справ парламенту Естонії Марко Міхкелсоном, де обговорили пріоритетні напрямки співпраці.


Президент Естонії чекає пояснень від прем’єрки щодо бізнесу її чоловіка e РФ

Естонський президент Алар Каріс заявив, що Кая Каллас як прем'єр-міністр зобов'язана пояснити громадськості суть скандалу довкола підприємницької діяльності її чоловіка, котрий володіє часткою компанії, яка має контакти з РФ.

20 серпня 2023

18 серпня 2023


У столиці Естонії покажуть документальні фільми-новели «Культура проти війни»

 Асоціація українських організацій в Естонії запросила на показ документальних фільмів-новел «Culture vs War»/ «Культура проти війни», який відбудеться 25 серпня у Таллінні в рамках Українського кіноклубу в Естонії.

17 серпня 2023


У Таллінні з нагоди Дня Незалежності України відбудеться фотовиставка «Культура проти війни»

Асоціація українських організацій в Естонії запросила на відкриття фотовиставки «Культура проти війни» / «Culture vs War», яке відбудеться у палацовому ансамблі Кадріорг у Таллінні 24 серпня з нагоди Дня Незалежності України.

16 серпня 2023


Союз українок Естонії організував літню подорож низкою естонських міст

Союз українок Естонії організував літню подорож до центральної Естонії за маршрутом Таллінн – Пайде – Кірна – Тюрі – Ойзу, під час якої членкині організації ознайомилися з визначними місцями, а також зустрілися з членами українського товариства «Смерічка».

15 серпня 2023


В Естонії українських біженців запрошують до участі у програмі розвитку бізнесу

Естонська некомерційна організація допомоги біженцям Eesti Pagulasabi разом із Baltic Innovation Agency запрошують українських біженців, які мають досвід підприємницької діяльності, взяти участь у програмі розвитку бізнесу Boost.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-