Діаспора

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

12 квітня 2024


МІОК запросив на розмову про важливість пізнання культурного доробку українських діаспорян

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» (МІОК) запросив на інтелектуальну розмову про важливість пізнання культурного доробку українських діаспорян минулого та сьогодення.


Для світової української спільноти проведуть вебінар про весняні обрядові ігри

Світова координаційна виховно-освітня Рада Світового конгресу українців (СКВОР СКУ) запросила освітян діаспори й українську спільноту світу на онлайн зустріч «Весняні обрядові ігри: походження, символіка, сьогодення».


Діаспорянок запросили на здобуття стипендії імені Анни Кісіль для вивчення української мови

Світова федерація українських жіночих організацій (СФУЖО) оголосила прийом заявок на здобуття стипендії імені  відомої діячки української діаспори Анни Кісіль за вивчення української мови.

11 квітня 2024


У Парижі з благодійним концертом виступить український музичний дует

В Українському культурному центрі у Франції на підтримку України відбудеться концерт українського дуету – колишньої скрипальки Київського камерного оркестру Тоні Криси та солістки Київського національного камерного оркестру та Київського класичного оркестру Ольги Варданян.


У Копенгагені проведуть ходу із закликом звільнити з російського полону українських морпіхів

У столиці Данії у неділю, 14 квітня, відбудеться мирна демонстрація на підтримку захисників України, із закликом звільнити морських піхотинців, які стояли на стражі морських і прибережних кордонів України, обороняючи Маріуполь у 2022 році.


У Лісабоні українці провели протест на презентації проросійської книги про війну

У Лісабоні українська громада провела акцію протесту під час презентації в книгарні Buchholz проросійської книги «A Guerra a Leste» («Війна на Сході») авторства журналіста-комуніста Бруно Амарала Де Карвальо.

10 квітня 2024


У Данії за участі діаспори відбулася зустріч посла України з громадськими організаціями

У Європейсько-українському хабі в Копенгагені відбулася зустріч надзвичайного та повноважного посла України в Данії Андрія Яневського з громадськими організаціями, учасники якої зосередилися на ключових напрямках, у яких українські та данські ГО можуть посприяти підтримці України.

09 квітня 2024


В українській бібліотеці у Відні показали мюзикл про письменників Розстріляного відродження

В Українській бібліотеці парафії Св. Варвари у Відні (Австрія) відбувся перегляд мюзиклу про письменників Розстріляного відродження «Ти [Романтика]», створеного проєктом МУР.


Саміт Світового конгресу українців відбудеться у столиці Румунії

У залах парламенту Румунії у Бухаресті з 12 по 15 квітня буде проведено саміт Світового конгресу українців (СКУ), який об’єднає понад 200 очільників та представників українських громад із 55 країн і п'яти континентів світу.

08 квітня 2024


Посол зустрівся з представниками українських студентських асоціацій у Нідерландах

Посол України Олександр Карасевич провів зустріч з представниками українських студентських асоціацій у Нідерландах та обговорив проблеми, з якими стикаються студенти з України, а також можливі шляхи їх вирішення.


У Греції помолилися за мир в Україні та провели панахиду за загиблими

У грецькому місті Салоніки священник Української церковної спільноти Святого Миколая Греко-католицької церкви України в Греції отець Ігор провів службу Божу за мир в Україні та панахиду за загиблими героями та цивільними громадянами України.


У Сеулі українці вимагали скасувати концерт за участі танцюристів російського балету

Українська громада Кореї 7 квітня провела пресконференцію на сходах біля сеульського центру мистецтв «Седжон» із закликом скасувати запланований концерт «Super Ballet Concert of Ballet & Model», у якому беруть участь танцюристи російського балету Великого театру.

05 квітня 2024


В Естонії вдруге відбудеться український фестиваль «Вишиванка об'єднує»

Асоціація українських організацій в Естонії спільно з Музеєм просто неба у Таллінні організовують до Всесвітнього дня вишиванки та Року багатства культур 2024 в Естонії фестиваль «Вишиванка об'єднує» («Rahvustikand ühendab»).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-