Діаспора

28 вересня 2021

27 вересня 2021


Сумівець передав послу України у Португалії подарунок від українського художника

Організаційний референт Крайової управи Спілки української молоді у Португалії Андрій Іваночко передав Послу України Інні Огнівець вітання та подарунок від українського художника Олега Шупляка.


Українці Рима у День Мігранта і Біженця молилися разом із Папою Франциском

Українці Рима 26 вересня читали молитву «Ангел Господній» разом зі Святішим Отцем Франциском, Папою Римським на площі Святого Петра в Ватикані, адже саме в останню неділю вересня Католицька Церква відзначає Світовий День Мігранта і Біженця.


В Угорщині презентували українські книжки

Самоврядування українців міста Сегед, Посольство України в Угорщині, Культурне товариство українців області Чонград-Чонад і Почесний Генеральний консул України у Сегеді презентували на майданчику 92-ої книжкової ярмарки книжки українських авторів.

26 вересня 2021


Міжнародний український культурний центр відновив концертну діяльність у Фінляндії

Після тривалої перерви, пов'язаної з пандемією Covid-19, Міжнародний український культурний центр відновлює концертну діяльність у Фінляндії – новий сезон відкриває концертний тур тріо бандуристок «Оріана» з Тернопіля.

25 вересня 2021


Посол України обговорив з мером іспанського міста потреби української громади

Посол України в Іспанії Sergiy Pogoreltsev зустрівся з мером міста Алькоркон Наталією де Андрес дель Посо, під час якої основну увагу було приділено питанням задоволення культурних та освітніх потреб чисельної української громади, яка проживає на території міста.

24 вересня 2021


Посол України в Чехії обговорив питання відновлення пам'ятника воякам УГА

Посол України в Чехії Євген Перебийніс 22 вересня відвідав місто Богушовіце-над-Огржі, де обговорив зі страросткою міста Камілою Чванчаровою питання відновлення пам'ятника воякам Української Галицької Армії, похованим на місцевому військовому кладовищі Богушовіц над Огржі.  


CКУ запросив долучитися до вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру

Світовий конґрес українців запросив долучитися до вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру 29–30 вересня, коли виповнюється 80 років з початку масових розстрілів під час нацистської окупації Києва, які забрали життя близько 100 тисяч людей.

23 вересня 2021


Українська спілка в Анкарі запрошує на етер, присвячений проблемі домашнього насильства

Українська спілка в Анкарі 24 вересня о 19.30 проведе етер на тему «Підтримка жертв домашнього насилля в турецько-українських сім’ях» за участі Консула України в Анкарі та правозахисниці.


В Естонії діаспора представила українську культуру на Етноярмарку та Форумі народів

Організації Конгресу українців Естонії гідно представили українську культуру на Етноярмарку (Etnolaat) та Форумі народів, що відбулися 18-19 вересня в Таллінні з нагоди Дня народів Естонії, який відзначається 24 вересня.

22 вересня 2021


Священник УГКЦ отримав нагороду у Польщі

Священник Української Греко-Католицької Церкви у Любліні (Польща) о. Стефан Батрух отримав цьогорічну нагороду «Люблінський Анґелус» в категорії «суспільне служіння».


У Чехії відбудеться благодійний концерт на підтримку Київського військового госпіталю

У Празі 28 вересня з ініціативи українського психолога та волонтера Ростислава Прокоп’юка відбудеться благодійний концерт «Подаймо руку Україні» за участі чеських та українських виконавців, усі отримані кошти з продажу квитків передадуть на потреби Київського військового госпіталю.

21 вересня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-