Держкіно: фільм

Держкіно: фільм "Вулкан" уже на завершальній стадії виробництва

Відео
Укрінформ
Повнометражна ігрова стрічка "Вулкан" режисера Романа Бондарчука перебуває на завершальній стадії виробництва. Спільне виробництво фільму здійснюють Україна, Німеччина і Франція.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

"Завершення виробництва фільму "Вулкан" заплановане на вересень цього року. Проект став одним із переможців 7-го конкурсного відбору Держкіно і реалізовується за державної підтримки. З українського боку виробництво фільму здійснює кінокомпанія "ТАТОФІЛЬМ", продюсери - Олена Єршова і Дар’я Аверченко", - йдеться в повідомленні.

Автори сценарію - Роман Бондарчук, Дар’я Аверченко та Алла Тютюнник. У 2015-му році цей кіносценарій отримав премію Міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова".

Читайте також: Кінофестиваль документалок Lамpa.doc цьогоріч охопить 6 міст

"Вулкан" серед восьми інших європейських кінопроектів 3 липня було представлено у рамках секції "Works in Progress" 52-го Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах. 21 липня стрічка буде також представлена на Одеському міжнародному кінофестивалі в такій ж секції.

За сюжетом, Лукас переживає кризу середнього віку. Він працює перекладачем в офісі ОБСЄ і у складі моніторингової місії вирушає на кордон із Кримом. Cерія дивних збігів залишає Лукаса сам на сам із таємничим і хаотичним всесвітом південного степу, в якому життя здається відірваним від будь-якої структури. У цих дивних місцях, де люди віднаходять щастя у найпростіших, часто ілюзорних речах, де переплелися минуле, сучасне і майбутнє, де кожен день може стати останнім, Лукас починає життя спочатку.

Тізер фільму "Вулкан": 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-