Обстріли Авдіївки тривають, з міста евакуювали 200 людей - ДСНС

Обстріли Авдіївки тривають, з міста евакуювали 200 людей - ДСНС

2258
Ukrinform
З Авдіївки на Донеччині станом на ранок п'ятниці евакуйовано 200 осіб, бойовики обстрілів не припиняють.

Про це повідомляє ДСНС.

"Станом на 7 год. 3 лютого домовленість про режим тиші не виконана, обстріли продовжуються. О 21 год. 5 хв. 2 лютого був обстріляний район ЗОШ №2 та стадіон «Хімік», де розгорнуто пункт життєзабезпечення. ... З м. Авдіївка евакуйовано 200 осіб (з них 95 дітей)", - йдеться у повідомленні.

Як наголосили у рятувальній службі, 4 піротехнічні розрахунки ДСНС перебувають у готовності для обстеження та розмінування території ЛЕП з метою забезпечення аварійно-відновлюваних робіт та для очищення Авдіївки від вибухонебезпечних предметів, ще 2 піротехнічні розрахунки - у резерві.

Теплопостачання у місті, де проживає близько 22 тис. чоловік, здійснюється централізовано за рахунок заводської теплоенергоцентралі на природному газі, у квартирах температура повітря 18-20 градусів тепла. Централізоване водопостачання здійснюється за графіком з резерву (для забезпечення подачі води на насосній станції Авдіївки залучено електростанцію ДСНС потужністю 200 кВт). Підрозділами ДСНС організовано підвезення 22,5 тонн питної води та комунальними службами 15 тонн технічної води. Централізоване електропостачання відсутнє. Об'єкти соціально-побутової сфери, що не мають власних систем резервного електроживлення, забезпечуються електроенергією від 15 генераторів ДСНС (в резерві ще 7 генераторів різної потужності).

Функціонує пункт життєзабезпечення, 3 стаціонарні пункти обігріву, до яких звернулось понад 8,1 тис. осіб, забезпечено харчування 3 польовими кухнями.

Всього до аварійно відновлювальних робіт залучено 260 осіб та 60 одиниці техніки.

Як повідомлялося, о 18 год. 35 хв. 30 січня в результаті бойових дій стався порив повітряної високовольтної лінії 110 кВ поблизу м. Авдіївка, що призвело до припинення  електропостачання Авдіївського коксохімічного заводу та Донецької фільтрувальної станції, які централізовано забезпечують місто водою та теплопостачанням.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>