Тристороння контактна група

28 липня 2021


Резніков представлятиме Україну в ТКГ, якщо Кравчук не зможе за станом здоров'я

Віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що представлятиме Україну під час засідань Тристоронньої контактної групи, якщо керівник української делегації в ТКГ Леонід Кравчук не зможе це зробити за станом здоров'я.

27 липня 2021

24 липня 2021


Росія блокуванням ТКГ гальмує імплементацію формули Штайнмаєра - Гармаш

Імплементація формули Штайнмаєра в українське законодавство залежить від Росії, яка заблокувала роботу політичної підгрупи ТКГ, де можуть проходити консультації щодо внесення поправок до закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей»

23 липня 2021


Гармаш вважає, що новий спецпредставник ОБСЄ може вплинути на переговори у ТКГ

Представник Донеччини у делегації України у ТКГ Сергій Гармаш вважає, що новий спецпредставник головуючого в ОБСЄ в Україні, громадянин Фінляндії Мікко Кіннунен може змінити хід переговорів у Тристоронній контактній групі (ТКГ).

22 липня 2021

21 липня 2021


Затоплення шахт на окупованих територіях - у ТКГ сформували групу експертів

На засіданні Тристоронньої контактної групи (ТКГ) в середу оголосили про затвердження списку групи експертів, яка з вересня може розпочати роботу щодо затоплення шахт на окупованій території.

19 липня 2021

08 липня 2021


В ОБСЄ заявили про погіршення ситуації з безпекою на сході України

Спеціальний представник діючого голови ОБСЄ в Україні і в Тристоронній контактній групі посол Хайді Грау заявляє про погіршення ситуації з безпекою на ділянках розведення сил і засобів та поблизу них на сході України.

07 липня 2021

06 липня 2021


Російські окупанти збільшили кількість провокацій напередодні ТКГ — штаб

Російські окупанти збільшили кількість провокацій на сході України, здійснивши низку обстрілів позицій Збройних Сил України з напрямку населеного пункту Золоте-5, в тому числі із застосуванням зброї, забороненої Мінськими домовленостями.

05 липня 2021

04 липня 2021

01 липня 2021

24 червня 2021


ТКГ не вдалося дійти згоди щодо безпеки та розмінування на сході України – Грау

На засіданні Тристоронньої контактної групи в середу сторонам не вдалося погодити конкретні заходи, які могли б покращити безпекову ситуацію на сході України, як і не вдалося просунутися в обговоренні питання розмінування.


Росія свідомо перешкоджає роботі МАГАТЕ на окупованих територіях - Кравчук

Українська сторона в ТКГ вкотре порушила питання доступу інспекції МАГАТЕ на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей для перевірки стану ядерних матеріалів на кількох об’єктах.

17 червня 2021

16 червня 2021

09 червня 2021

07 червня 2021

04 червня 2021


ТКГ перенесуть із Мінська, питання вирішується - Данілов

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов каже, що переговорний майданчик Тристоронньої контактної групи (ТКГ) щодо врегулювання конфлікту на сході України з Мінська буде перенесено, нині питання обговорюється.


Кулеба про перенесення ТКГ з Мінська: Росія буде гратися на цій історії

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба прогнозує, що неможливість для представників України або ОБСЄ в Тристоронній контактній групі приїхати до Мінська буде використана Росією для гальмування переговорного процесу з урегулювання конфлікту на Сході України.

03 червня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-