Тристороння контактна група

22 лютого 2022


Українська делегація в ТКГ проводитиме консультації з ОБСЄ і країнами «Норманді»

Українська делегація для участі у Тристоронній контактній групі проводитиме консультації з діючим головуванням в ОБСЄ, координатором від ОБСЄ та країнами "нормандської четвірки" щодо подальшого формату переговорного процесу.


Переговори про звільнення заручників з ОРДЛО тепер можливі лише через посередників – Гармаш

Після визнання Росією самопроголошених утворень на окупованих територіях Донецької та Луганської областей України розв'язання гуманітарних питань конфлікту, зокрема обміну утримуваними особами, можливе лише за участю Червоного Хреста та міжнародних партнерів.

21 лютого 2022


Ле Дріан закликав Лаврова вплинути на ватажків ОРДЛО для проведення ТКГ

Міністр Європи та закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан у телефонній розмові закликав міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова використати свій вплив на представників ОРДЛО з метою якнайшвидшого проведення зустрічі Тристоронньої контактної групи.

19 лютого 2022


Позачергове засідання ТКГ не відбулося – Росія відмовилася від участі

Російська Федерація знову не взяла участі у позачерговому засіданні ТКГ, скликаному на 11 годину 19 лютого 2022 року з ініціативи Координатора ОБСЄ в ТКГ із метою термінового обговорення безпекової ситуації.

18 лютого 2022

15 лютого 2022


Україна просить ОБСЄ терміново скликати позачергові консультації ТКГ

Делегація України в Тристоронній контактній групі звернулась до спеціального представника діючого голови ОБСЄ в Україні Мікко Кіннунена з ініціативою терміново скликати позачергові консультації ТКГ.

11 лютого 2022


Посол України пояснив переваги перенесення перемовин ТКГ до Туреччини

Переговори Тристоронньої контактної групи (ТКГ) щодо врегулювання ситуації на сході України доцільно перенести з Мінська до Туреччини, оскільки Туреччина - сприятлива для України країна, яка може бути добрим посередником.


Росія заявляє, що рішення про наступну зустріч «Норманді» буде після перемовин у ТКГ

Спецпредставник РФ на переговорах у Нормандському форматі Дмитро Козак заявив, що рішення про наступну зустріч радників буде ухвалено після переговорів у Тристоронній контактній групі.


Єрмак розраховує, що на наступному засіданні ТКГ вдасться розблокувати питання обміну

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак розраховує, що на наступному засіданні Тристоронньої контактної групи буде розблоковано питання обміну утримуваними особами та відкриття КПВВ.


Проблему протермінованих карток переселенців треба розглядати в ТКГ - Верещук

Віцепрем’єр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук та чинний голова ОБСЄ Збігнєв Рау обговорили шляхи розв'язання проблеми з протермінованими картками переселенців, які заблокують у квітні.

09 лютого 2022

08 лютого 2022


У листі ОБСЄ щодо «зобов'язань Києва» московські маріонетки видали бажане за дійсне - Гармаш

Україна не брала на себе жодних зобов'язань письмово реагувати на подані у ТКГ "пропозиції" так званих представників ОРДЛО і на сьогоднішньому засіданні політичної підгрупи таких відповідей не давала.


Росія протягом року намагалася вибити «Норманді» з переговорного процесу – Костін

Росія протягом усього минулого року намагалася повністю дискредитувати і вибити з переговорного процесу Нормандський формат, тож нинішнє повернення до його активної фази є хорошим сигналом.

28 січня 2022

27 січня 2022


Гризлов про визнання «республік» в ОРДЛО: РФ підкреслює відданість Мінським угодам

Представник Росії в Тристоронній контактній групі Борис Гризлов заявив, що Російська Федерація підкреслює відданість Мінським угодам в цілому, відповідаючи на запитання про визнання самопроголошених “Донецької” та “Луганської народних республік”.

26 січня 2022


Туреччина запропонувала «живі» переговори ТКГ у Стамбулі – ОБСЄ

Туреччина запропонувала Стамбул як потенційне місце для проведення зустрічей Тристоронньої контактної групи (ТКГ) за умови консенсусу сторін щодо цього, і ці зустрічі можуть проводитися наживо, а не онлайн.

17 січня 2022

29 грудня 2021


Гармаш назвав позитиви опублікованих російськими ЗМІ «10 кроків по Донбасу»

Публікація російськими ЗМІ документа про нібито запропоновані Україною "10 кроків по Донбасу" свідчить про те, що Росія не зацікавлена ​​в деескалації і діалозі президентів Володимира Зеленського та Володимира Путіна.

26 грудня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-