Тристороння контактна група

25 червня 2020

17 червня 2020

15 червня 2020


Україна в ТКГ наполягає на відновленні дії українського законодавства в ОРДЛО

Україна в Тристоронній контактній групі наголосила на необхідності повного відновлення дії українського законодавства на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

12 червня 2020

11 червня 2020


Україна в ОБСЄ розповіла про очікування від представників Донбасу у ТКГ

Україна сподівається, що залучення представників окремих районів Донецької та Луганської областей до роботи в Тристоронній контактній групі (ТКГ) полегшить переговірний процес та змусить Росію взяти на себе обов'язки учасника конфлікту.


Україна і Росія обговорили у Мінську роботу ТКГ

У межах робочого візиту до Білорусі українська делегація зустрілася з російською стороною Тристоронньої контактної групи з мирного врегулюванню ситуації на Донбасі (ТКГ) з метою обговорення підвищення ефективності роботи групи.


ТКГ: Представники України з Донбасу братимуть участь у роботі на постійній основі

Відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ), яке проходило у форматі відеоконференції за участю представників окремих районів Донецької та Луганської областей України у складі української делегації.

09 червня 2020


В ОПОРІ прокоментували залучення представників з Донбасу до складу ТКГ

Голова правління громадянської мережі “ОПОРА” Ольга Айвазовська вважає успішним кроком влади залучення представників окремих районів Донецької та Луганської областей у складі української делегації до роботи в Тристоронній контактній групі.


До української делегації у ТКГ залучені двоє журналістів, юрист і лікар — ОП

До роботи Тристоронньої контактної групи вперше у складі української делегації залучені представники окремих районів Донецької та Луганської областей, серед яких двоє журналістів, юрист і лікар.

04 червня 2020

03 червня 2020


Консультації з кандидатами у підгрупи ТКГ майже завершені – Резніков

Київ майже завершив формування групи представників окремих районів Донецької та Луганської областей від української сторони, яких пропонується залучити до роботи Тристоронньої контактної групи у Мінську.

02 червня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-