SWIFT

27 січня 2020

Сенцов у Вашингтоні закликав відключити Росію від системи SWIFT

Найефективнішим кроком з боку США для тиску на Росію, аби примусити її зупинити агресію проти України та звільнити всіх українських полонених, стане відключення РФ від системи міжбанківських каналів зв'язку SWIFT.

21 березня 2019

SWIFT допоможе НБУ розвивати платіжну інфраструктуру

Нацбанк спільно з компанією SWIFT розпочне проект з розвитку платіжної інфраструктури України на базі міжнародного стандарту ISO 20022 з метою покращення конкурентоспроможності країни та її інтеграції зі світовими ринками.

28 січня 2019

11 грудня 2018

Литва закликає відключити Росію від SWIFT

Литовський Сейм ухвалив резолюцію на підтримку України, в якій пропонує розширити санкції проти Росії після захоплення українських суден і моряків у районі Керченської протоки.

07 грудня 2018

Треба проаналізувати можливість відключення Росії від SWIFT - євродепутат

Депутат Європарламенту Міхал Боні вважає, що крім санкцій проти Росії, які кожні півроку розглядає ЄС, варто фахово проаналізувати можливість відключення Росії від міжнародної системи передачі фінансової інформації SWIFT.

06 грудня 2018

02 листопада 2018

Вашингтон може запровадити санкції проти системи SWIFT – Мінфін США

Адміністрація США може запровадити обмеження проти міжнародної міжбанківської системи передачі інформації та здійснення платежів SWIFT, якщо вона не заблокує своєчасно іранських юридичних і фізичних осіб, позначених у списку санкцій.

30 серпня 2018

Європейський SWIFT - це щось особливе

Європейці погрожують створити альтернативний фінансовий простір, якщо США ігноруватимуть їхню думку. Хтось має дати задній хід, бо справа кепська...

30 серпня 2017

25 серпня 2017

Два російських банки відключили від системи SWIFT

Американська компанія Finastra, що володіє правами на програмне забезпечення для роботи з міжнародною системою розрахунків SWIFT, відмовилася від співпраці з двома російськими банками, які потрапили під санкції.

11 червня 2017

15 квітня 2017

09 березня 2017

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-