SWIFT

02 грудня 2022


Повне відключення від SWIFT може змусити росію припинити ракетні обстріли України – Гербст

Одним із ефективних важелів впливу на росію, аби змусити її припинити ракетні удари по українських містах, може стати повне відключення всіх банків рф від системи SWIFT, а також замороження нових активів кремля.

28 листопада 2022


Україна розраховує, що у новому пакеті санкцій банки рф повністю відключать від SWIFT - Шмигаль

Прем‘єр-міністр Денис Шмигаль під час зустрічі із міністрами закордонних справ північноєвропейських та балтійських країн заявив, що Україна у 9-му санкційному пакеті розраховує на повноцінне відключення російських банків від SWIFT.

19 вересня 2022


У парламенті Швейцарії закликають відключити від SWIFT всі банки рф

Депутат парламенту Швейцарії, член комітету із закордонних справ Ніколас Вальдер заявив, що від міжбанківської платіжної системи SWIFT мають бути відключені всі російські банки, а санкції загалом посилені.

29 червня 2022


Кулеба закликав запровадити санкції проти "Газпромбанку" та відключити його від SWIFT

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав західних партнерів запровадити санкції проти російського «Газпромбанку» і відключити його від міжнародної платіжної системи SWIFT після розслідування українських журналістів.

14 червня 2022


ЄС відключив від SWIFT ще три російські банки

Євросоюз із сьогоднішнього дня, 14 червня, відключає найбільший російський банк «Сбербанк», а також Россільгоспбанк та Московський кредитний банк від міжбанківської системи SWIFT у рамках шостого пакету санкцій проти росії за агресію проти України.

04 травня 2022

03 травня 2022

23 квітня 2022

06 квітня 2022


Кулеба: путіна зупинить лише ембарго на газ і нафту та відключення від SWIFT усіх банків

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що закладене у п’ятому пакеті посилення санкцій проти росії не зупинить путіна, для цього потрібне ембарго на російські газ і нафту і відключення від SWIFT усіх російських банків.

28 березня 2022

27 березня 2022

23 березня 2022

20 березня 2022


Три білоруські банки відключили від SWIFT

Три великих білоруських банки 20 березня відключили від міжнародної платіжної системи SWIFT. Йдеться про "Белагропромбанк", "Банк Развития Беларуси" і банк "Дабрабыт".

02 березня 2022


ЄС відключає від SWIFT сім російських банків

Рада ЄС запровадила додаткові обмежувальні заходи з огляду на неспровоковану та невиправдану військову агресію Російської Федерації проти України, зокрема, вирішивши відключити сім російських банків від фінансової системи SWIFT.

01 березня 2022

27 лютого 2022


Відключення від SWIFT ефективно заблокує експорт та імпорт Росії - президент Єврокомісії

Низку російських банків відріжуть від міжнародної платіжної системи SWIFT, що завадить проводити більшу частину фінансових операцій по всьому світу й ефективно заблокує експорт та імпорт РФ.


Захід заявив про готовність відключити банки РФ від SWIFT

Лідери Європейської комісії, Франції, Німеччини, Італії, Великої Британії, Канади і США засудили акт війни Путіна проти України та заявили про готовність застосувати додаткові обмеження проти Росії, у тому числі, відключити її банки від SWIFT.

26 лютого 2022


Зеленський сподівається, що ФРН і Угорщина підтримають відключення РФ від SWIFT

Президент Володимир Зеленський заявив про майже повну підтримку країнами-членами Європейського Союзу відключення Росії від платіжної системи SWIFT та висловив сподівання, що Угорщина й Німеччина підтримають це рішення.

25 лютого 2022


Нові санкції не зупинили війну в Україні, Росію треба негайно відключити від SWIFT – МЗС

Україна вдячна міжнародним партнерам за запровадження нових економічних санкцій проти Росії, але наразі цього недостатньо для зупинення війни - РФ має бути негайно відключена від платіжної системи SWIFT.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-